aktualności Pekao S.A. 1 Liga

Drużyna Tomasza Jagiełki zakończyła mecze sparingowe pojedynkiem z Weegree AZS Politechnika Opolska. Po 4 kwartach spotkania tablica wyników wskazywała zwycięstwo tyszan 73:64.

Myślę, że wypracowaliśmy tyle na ile pozwalał nam czas przygotowań, jest jeszcze trochę pracy przed nami, ponieważ sparingi pokazały nad czym musimy się jeszcze skoncentrować. Oczywiście liga zweryfikuje czy jesteśmy gotowi – mówi Maciej Koperski, zawodnik GKS-u Tychy

W ostatnim sparingu zespół GKS-u Tychy bardzo dobrze poradził sobie z przeciwnikiem. Już od samego początku meczu graliśmy dobrą koszykówkę. Mimo wszystko ligowy rywal cały czas był w grze i tyszanie do samego końca musieli zachować koncentracje. Najlepszym rzucającym w drużynie był Maciej Koperski z 16 punktami na koncie.

Indywidualnie czuję się dobrze, ale zawsze jest coś do poprawy. Trening jest nieodłączną częścią każdego zawodnika, ale jeśli chodzi o moje występy to jestem zadowolony i chciałbym podtrzymać formę ze sparingów – dodaje rzucający GKS-u Tychy

Był to ostatni mecz kontrolny tyszan. 23 września Trójkolorowi rozpoczną nowy sezon Pekao S.A. 1 Liga Mężczyzn, grając na wyjeździe z Niedźwiadki Chemart Przemyśl o godz. 20.00.