aktualności Pekao S.A. 1 Liga

Kilka miesięcy oczekiwania i w końcu wchodzimy do gry o ligowe punkty. Już w najbliższą sobotę zainaugurujemy nowy sezon w Pekao S.A. 1 Liga Mężczyzn. „Trójkolorowi” tegoroczną kampanię rozpoczną od wyjazdowego spotkania z Niedźwiadkami Przemyśl, ale już tydzień później przywitają się z tyską publicznością. Dla wszystkich wiernych kibiców koszykówki przygotowaliśmy kilka nowości.

Największą zmianą będzie możliwość zakupu karnetu na cały sezon. Wejściówkę na wszystkie spotkania fazy zasadniczej i play-off można nabyć w rewelacyjnie niskiej ceny. Kibic kupując karnet ominie nie tylko kolejki, ale przede wszystkim zaoszczędzi pieniądze.

Jeśli kibic chciałby być obecny na wszystkich domowych spotkaniach, to w przypadku zakupu jednorazowych biletów w sumie musiałby zapłacić 255 zł. Nabywając karnet za jedyne 199 zł w gratisie otrzymuje kilka meczów sezonu zasadniczego oraz darmowy wstęp na fazę play-off.

Dzieci do lat 11 – WSTĘP BEZPŁATNY!

Karnety będzie można kupić przed pierwszym domowym spotkaniem w hali przy ulicy Piłsudskiego. Kasa będzie otwarta w dniu meczu.