Oficjalna strona GKS Tychy

Gks Tychy
A A A +A ++A

Najbliższy mecz:

sezon 2023/2024

GKS Tychy nie zwalnia tempa! Rozpoczęliśmy 5. już edycję akcji „Edukujemy na 7”, która w poprzednich latach cieszyła się ogromnym zainteresowaniem wśród najmłodszych, trójkolorowych kibiców. Kontynuowane przez klub przedsięwzięcie skierowane jest do szkół podstawowych i przedszkoli.

Ideą akcji „Edukujemy na 7” jest umacnianie przywiązania wśród przedszkolaków i uczniów do naszego klubu oraz zachęta do czynnego uczestnictwa w meczach piłkarskich Zielono-czarno-czerwonych.

W ramach akcji zawodnicy i zawodniczki GKS-u Tychy spotkają się z uczniami, opowiedzą o zawodzie piłkarza, zaprezentują swoje umiejętności, a nawet wezmą udział w lekcji wychowania fizycznego. Głównym wydarzeniem będzie międzyszkolny turniej piłkarski. Reprezentacje szkół podstawowych klas 1-3 wezmą udział w rozgrywkach, których finał odbędzie się na murawie stadionu miejskiego w Tychach. Dla najlepszej drużyny przewidziane są nagrody.

Na tym jednak nie koniec, dla przedszkolaków zorganizowana zostanie Przedszkoliada. Uczestnicy będą reprezentować swoje placówki w różnych konkurencjach sportowych, a impreza odbędzie się w pierwszej połowie 2024 roku.

Podczas spotkań domowych GKS-u na sektorze rodzinnym będą rozdawane karty z wizerunkami zawodników oraz punktami za poszczególne umiejętności. Zadaniem uczestników jest zgromadzenie co najmniej 11 kart zawodników, aby łącznie zdobyć jak najwięcej punktów. Osoby które udokumentują najlepszy skład otrzymają nagrody oraz możliwość wyprowadzenia na murawę drużyny Dariusza Banasika podczas meczu Fortuna 1. Ligi. Pierwsze karty zostały rozdane podczas spotkania 8. kolejki i potyczki z Motorem Lublin.

REGULAMIN AKCJI PROMOCYJNEJ „Edukujemy na 7 – Karty Zawodników”

POSTANOWIENIA OGÓLNE:

1. Regulamin określa zasady akcji promocyjnej prowadzonej pod nazwą „Edukujemy na 7 ”, tj. w szczególności zasady udziału w Programie, zasady jej przebiegu, nadzoru nad jej przeprowadzeniem oraz zasady przyznawania nagród.

2. Organizatorem Programu jest Klub Piłkarski GKS Tychy S.A. z siedzibą w Tychach przy ul. Edukacji 7.

3. Akcja prowadzona będzie na sektorze rodzinnym Stadionu Miejskiego w Tychach podczas domowych spotkań KP GKS Tychy w sezonie 2023/2024, oraz podczas eventów organizowanych przez Klub Piłkarski GKS Tychy. Przedmiotem akcji jest 21 kart kolekcjonerskich z wizerunkami zawodników pierwszej drużyny.

4. Uczestnikiem Akcji może zostać każde dziecko, posiadające bilet lub karnet dzięcięcy, przysługujący osobom do 14 roku życia. Warunkiem otrzymania karty jest okazanie biletu animatorce.

ZASADY PROMOCJI:

1. Promocja polega na wydawaniu kart z zawodnikami przez animatorki na sektorze rodzinnym. Karty mają określoną liczbę punktów za poszczególne atrybuty zawodników tj. Szybkość, Strzały, Podania, Drybling, Obrona i Fizyczność. Każdy z zawodników posiada ocenę ogólną, która będzie brana pod uwagę w konkursie. Poszczególni zawodnicy oznaczeni są gwiazdką oraz literką C – symbolem kapitana drużyny. Celem jest zebranie conajmniej 11 kart oraz wytypowanie swojej jedenastki zawodników z największą ilością punktów. W wyborze nie stosujemy podziału na pozycje na boisku. W przyznaniu nagród w przerwszej kolejności będzie brana pod uwagę suma punktów z 11 najlepszych kart podanych przez uczestnika, następnie suma punktów pozostałych kart zebranych przez uczestnika, ilość kart z zawodnikiem oznaczonych gwiazdką, oraz ilość zawodników pełniących funkcję kapitana oznaczonych literką “C”.

2. Warunkiem uczestnictwa z wyłonieniu nagród będzie przesłanie wypełnionych formularzy do dnia 20 Maja 2024 na podany adres mailowy lub pocztą tradycyjną na adres siedziby Klubu, zawierających informację o ilości zebranych punktów i poszczególnych kart, danych kontaktowych uczestnika oraz opienkuna.Formularze zgłoszeniowe dostępne będą na stronie internetowej Klubu Piłkarskiego GKS Tychy w zakładce Edukujemy na 7. Ogłoszenie wyników konkursu odbędzie się przed ostatnim meczem domowych na stadionie miejskim w Tychach.

3. Nagrodą główną w konkursie jest eskorta dziecięca zawodników oraz trójki sędziowskiej podczas ostatniego meczu domowego w sezonie 2023/2024.

4. W przypadku utraty, zniszczenia lub uszkodzenia Karty Kolekcjonerskiej duplikaty nie są wydawane.

Kontakt: Krzysztof Kajzer, mail: k.kajzer@kp-gkstychy.pl

Partner strategiczny

Sponsor główny

Sponsor główny

Sponsor Premium

Partner Główny

Partner Techniczny

Patronat Medialny