position: absolute; right: 175px; top: 48pxposition: absolute; right: 150px; top: 28px

Hokeiści GKS zaprezentowali się kibicom

Hokej › Aktualności › Wiadomości
niedziela, 31 sierpnia 2014 11:15
autor: Michał Rus
fot. Patrycja Hołojda

W sobotnie popołudnie w Paprocanach odbyła się prezentacja drużyny hokejowej GKS Tychy przed startem sezonu 2014/15. Hokeiści zaprezentowali się swoim kibicom przy okazji festynu "Pożegnanie lata 2014".

Tyski zespół pojawił się w Paprocanach kilkanaście minut przed godziną 15, wzbudzając zainteresowanie kibiców. Zawodnicy pozowali do zdjęć i rozdawali autografy.

Prezentacja rozpoczęła się od zaprezentowania sztabu szkoleniowego, a później na scenie pojawiali się kolejno bramkarze, obrońcy oraz napastnicy. Każdy hokeista był gorąco witany przez zebraną publiczność, która głośno wykrzykiwała nazwiska zawodników.

- Atmosfera w zespole jest świetna. Czujemy duży niedosyt po poprzednim sezonie. Już nie możemy się doczekać startu ligi. Zapraszamy wszystkich kibiców na pierwszy mecz w Tychach - mówił kapitan Michał Woźnica.

Podczas spotkania jako nowi zawodnicy GKS Tychy zostali również zaprezentowani rosyjscy napastnicy Yuri Kuzin oraz Maxim Kartoshkin, którzy pod koniec tygodnia doszli do porozumienia z kierownictwem klubu. Teraz do wykonania pozostały formalności oraz sprawy wizowe.

- Wszyscy zawodnicy wykonali ciężką pracę. Kadra jeszcze nie jest zamknięta. Musimy wzmocnić obronę. Cel na nowy sezon? W Tychach od dziesięciu lat interesuje nas tylko tytuł mistrzowski - zapowiadał asystent trenera Krzysztof Majkowski.

Prezentacja była jednym z punktów festynu "Pożegnanie lata 2014", zorganizowanego przez Projekt Kibice Razem GKS Tychy i "Tyskiego Fana". Przez kilka godzin najmłodsi kibice GKS całkowicie za darmo mogli skorzystać z dmuchańców, ścianki wspinaczkowej, symulatora samochodu rajdowego, piłkarzyków czy też warsztatów zumby, freestyle football oraz capoeira. Akademia Piłki Nożnej GKS Tychy przygotowała boisko mobilne.

Dla nieco starszych kibiców odbył się konkurs wiedzy o GKS Tychy oraz koncert tyskiego rapera BU, który wystąpił razem z JOT-em oraz DJ Meka.


Zobacz galerię zdjęć!


Wyszukiwarka

Tabela ligowa

1. Tauron KH GKS Katowice 103
2. GKS Tychy 102
3. TatrySki Podhale Nowy Targ 90
4. JKH GKS Jastrzębie 78
5. Comarch Cracovia 72
6. KH Energa Toruń 63
7. MH Automatyka Gdańsk 61
8. KS Unia Oświęcim 57
9. Zagłębie Sosnowiec 48
10. PGE Orlik Opole 26
11. Węglokoks Kraj Polonia Bytom 15
12. Kadra U23 PZHL 8
rozwińpokaż szczegóły

Galeria zdjęć

Mistrzowska feta GKS Tychy
wtorek, 16 kwietnia 2019


GKS Tychy TV

Andrei Gusow: Możemy sprawić niespodziankę


Partnerzy

SPONSORZY & PARTNERZY


Zgłoś błąd

Widzisz błąd na naszych stronach?
Napisz do nas!
created by:input.com.pl
Copyright © 2003-2019 Tyski Sport S.A. · Polityka plików cookies