aktualności Rezerwy

W najbliższą środę tyszanie zmierzą się z przedstawicielem A-klasy, LKS Woszczyce. Stawką tego meczu będzie awans do półfinałów rozgrywek, a spotkanie to zostanie rozegrane na boisku popularnej „Zetki”.

Zamiana gospodarza

Mecz ten pierwotnie miał być odbyć się w Woszczycach, ale obie strony ustaliły, iż lepiej będzie rozegrać go w Tychach. Zatem to piąta drużyna A-klasy przyjedzie do „Piwnego Miasta”.

W ramach rozgrywek pucharowych LKS wpierw wygrał 4:1 z LKS Łąka, by w następnej rundzie pokonać rezerwy MKS Lędziny 6:1. Ciężar zdobywania bramek rozkłada się na kilku zawodników z czego po dwa trafienia zanotowali: Łukasz Todorski, Karol Pitlok, Daniel Kancelista i Łukasz Kopytko.

Bez straty gola

Tyszanie w tegorocznych zmaganiach w Turnieju Tysiąca Drużyn nie stracili jeszcze gola, ba, sami natomiast strzelili ich aż 20, odprawiając kolejno JUWe Jaroszowice 9:0 i Iskrę Pszczyna 11:0.

W ekipie „trójkolorowych” na listę strzelców jak dotąd wpisało się jedenastu zawodników. Najskuteczniejszym z nich jest Dorian Orliński – autor 5 goli.

Los sprawił, że dwóch najgroźniejszych przeciwników zmierzy się ze sobą już w ćwierćfinale i jeden z nich odpadnie. Nam nie pozostaje nic innego jak wykorzystać tą okazję i pewnie awansować do półfinału – powiedział drugi trener Łukasz Kopczyk.

Zestawienie par 3 rundy Pucharu Polski podokręgu Tychy:
Znicz Jankowice / LKS Wisła Wielka – KS Piast Bieruń
LKS Goczałkowice-Zdrój – GKS Pniówek ’74 Pawłowice Śląskie
LKS Studzionka – MKS Lędziny

GKS II Tychy – LKS Woszczyce, środa 22 września, godzina 16:30, OW Paprocany, Tychy.