aktualności Pierwsza drużyna

Traktuję to jako nagrodę, ale moim obowiązkiem jest wyjść na boisko i dać z siebie wszystko. Stres na pewno się pojawia, bo jest to coś normalnego. Ogólnie swój występ oceniam pozytywnie. Nie był on na pewno bardzo wysokich lotów, ale też nie był najgorszy. Mogło pojawić się trochę więcej odwagi – mówi Krzysztof Machowski, pomocnik GKS Tychy.

Ja również oceniam swój występ pozytywnie. Trochę udało mi się ożywić grę, było parę niezłych podań i strzałów. Gra w pierwszej lidze na pewno jest bardziej dynamiczna niż w rezerwach. W drugim zespole doszliśmy do tego momentu, że to my kontrolujemy mecz, a na zapleczu ekstraklasy akcje są zdecydowanie szybsze – dodaje Marcel Misztal, pomocnik GKS Tychy.

W tej chwili Miedź Legnica jest najmocniejszym rywalem z jakim graliśmy w ostatnim czasie. Jest to zespół bardzo kompletny, bo punktują zarówno w domu jak i na wyjeździe. Bardzo dobrze operują piłką, radzą sobie w ataku pozycyjnym, ale są również drużyną, która dobrze czuje się w kontratakach. Mają bardzo dużo jakości, ale jedziemy do Legnicy po punkty i chcemy zakończyć rok jak najlepiej – podkreśla Tomasz Horwat, asystent trenera GKS Tychy.

Zapraszamy do obejrzenia całego raportu przed piątkowym spotkaniem z Miedzią Legnica.