aktualności Pierwsza drużyna

23-letni skrzydłowy, Imad El Kabbou dołącza do drużyny Dariusza Banasika. Kontrakt z zawodnikiem został podpisany do końca czerwca 2024 roku.

Imad urodził się w Maroko, ale posiada także hiszpańskie obywatelstwo. Jest zawodnikiem obunożnym i ma 172 cm wzrostu.

Nowy piłkarz tyszan był obserwowany na treningach przez dwa tygodnie przez szkoleniowca Trójkolorowych, Dariusza Banasika. W meczu sparingowym z Wisłą Kraków odnotował asystę.

Fot. Łukasz Sobala / pressimages.pl

Swoje pierwsze piłkarskie kroki stawiał w drużynach młodzieżowych FC Barcelony, gdzie trenował, m.in. z Ansu Fatim, Sergi Roberto czy Sergio Gómezem. Później był zawodnikiem innych, hiszpańskich drużyn: CE Sabadell U19, CE Mercantil Juvenil A, Fundació Futbol Base Reus Juvenil A, Reus D. Juv. A.

Stamtąd trafił do Włoch, gdzie reprezentował barwy Ponte S. Pietro i Fasano. Po przygodzie w Italii wrócił znów do Hiszpani, gdzie rozgrywał spotkania jako zawodnik dwóch klubów: Palencia CF i FC Ascó. Ostatnie piłkarskie szlify odnotował w Andorze, w zespole UE Santa Coloma i w Egipcie, w klubie Aswan SC. Teraz, jako wolny zawodnik został piłkarzem GKS-u Tychy. Reprezentował także reprezentację Maroka U20.

Imad, powodzenia w Trójkolorowych barwach!

Fot. Łukasz Sobala / pressimages.pl
Fot. Łukasz Sobala / pressimages.pl