aktualności Pierwsza drużyna

W czwartkowe popołudnie przedstawiciele naszej drużyny, trener Dariusz Banasik, Bartosz Śpiączka i kapitan, Nemanja Nedić odwiedzili uczniów Szkoły Podstawowej nr 7 w Tychach. Było to już kolejne wyjście szkoleniowca i zawodników do najmłodszych kibiców. Ostatnie odwiedziny w tyskiej placówce rozpoczęły akcję „Edukujemy na 7”.

fot. Łukasz Sobala / pressimages.pl

W gwarze uczniowskich okrzyków i uśmiechów zameldowaliśmy się w Szkole Podstawowej numer 7 w Tychach. Był grad pytań, zdjęcia, autografy, konkurs wiedzy o klubie, żonglerka pod okiem naszych Trójkolorowych i mnóstwo pozytywnych emocji. Dziękujemy uprzejmie za miłe przyjęcie i wszystkie ciepłe słowa, które usłyszeliśmy od naszych najmłodszych kibiców. Pełna galeria zdjęć dostępna na naszej stronie internetowej (kliknij powyżej w znaczek po prawej).

fot. Łukasz Sobala / pressimages.pl

Ideą akcji „Edukujemy na 7” jest umacnianie przywiązania wśród przedszkolaków i uczniów do naszego klubu oraz zachęta do czynnego uczestnictwa w meczach piłkarskich Zielono-czarno-czerwonych. Chcesz, żeby Trójkolorowi odwiedzili także twoją placówkę? Zgłoś się! →  https://gkstychy.info/edukujemy7/

fot. Łukasz Sobala / pressimages.pl
fot. Łukasz Sobala / pressimages.pl
fot. Łukasz Sobala / pressimages.pl