aktualności Pierwsza drużyna

W związku z najnowszymi zmianami w Rozporządzeniu Rady Ministrów z dnia 04.06.2021 r., informujemy o udostępnieniu dodatkowej puli biletów na niedzielny mecz z ŁKS Łódź (g. 12:40), dla osób posiadających oficjalny certyfikat szczepienia przeciwko COVID-19.

Zakup wejściówki będzie możliwy tylko w przedsprzedaży stacjonarnej, w kasie Stadionu Miejskiego od ul. Edukacji (UWAGA! Brak możliwości kupna biletu w dniu meczu!).

Harmonogram otwarcia kasy stadionu (od ul. Edukacji):
10-11 czerwca (czwartek-piątek), godz. 12:00 – 18:00
12 czerwca (sobota), godz. 10:00 – 15:00

Warunkiem zakupu wejściówki z dodatkowej puli biletów, nie obejmującej dostępnej liczby 25% pojemności stadionu (ta pula została już wyprzedana), jest przedstawienie w kasie Unijnego Certyfikatu szczepienia przeciwko COVID-19 (wzór poniżej), wraz z dowodem osobistym oraz wypełnionym i podpisanym oświadczeniem.

Wydrukuj paszport i ruszaj w trasę!
Unijny Certyfikat COVID (WZÓR)

Unijny Certyfikat szczepienia przeciwko COVID-19 wydawany jest osobom po pełnym szczepieniu (w zależności od typu szczepionki, dwiema lub jedną dawką), który można pobrać poprzez Internetowe Konto Pacjenta.

Więcej informacji: https://pacjent.gov.pl/aktualnosc/zaswiadczenie-o-szczepieniu-przeciw-covid-19

INFORMACJA DLA KARNETOWICZÓW POSIADAJĄCYCH UNIJNY CERTYFIKAT COVID

Jeżeli posiadasz karnet na mecze piłkarzy GKS Tychy, a jednocześnie jesteś już po pełnym szczepieniu i dysponujesz Unijnym Certyfikatem COVID, poinformuj nas o tym mailowo na karnety@kp-gkstychy.pl. Pozwoli to na udostępnienie do sprzedaży dodatkowych biletów dla osób niezaszczepionych. Dziękujemy!