aktualności Polska Hokej Liga

Mogą pochwalić się wzorową frekwencją i kolejną nagrodą w swojej kolekcji. Akcja „Z Klasą na Zimowym” cieszy się ogromnym zainteresowaniem najmłodszych kibiców i ma duże przełożenie na frekwencję. W trakcie ostatniego spotkania za dwunastą obecność dzieci otrzymały dedykowany krążek.

Zebrałem do tej pory wszystkie pieczątki. Nie chodzę tylko dla nagród, bo bardzo lubię hokej. Najbardziej chciałbym wygrać możliwość treningu z hokeistami, bo jest to bardzo fajna atrakcja. – mówią najmłodsi kibice GKS-u Tychy.

Trenuje hokej od trzech lat i gram na pozycji obrońcy. Bardzo zależy mi na treningu z hokeistami GKS-u Tychy. Moim ulubionym zawodnikiem jest Radosław Galant, ale bardzo lubię również Filipa Komorskiego, Christiana Mroczkowskiego czy Tomasa Fucika – dodają zgodnie uczestnicy akcji ” Z Klasą na Zimowym”

W akcji GKS-u Tychy, która jest skierowana do szkół podstawowych zgłosiły się 23 placówki. W zależności od rywala na spotkaniach pojawia się około 400 dzieci. Za każdą obecność w meczu uczeń przy wejściu na Stadion Zimowy otrzymuje pieczątkę.

Za pierwsze cztery obecności uczniowie otrzymali gadżet klubowy, kolejną nagrodą był breloczek GKS-u Tychy i rabat do sklepu klubowego, a za 12 krok kibice otrzymali specjalny krążek.

Najbardziej uczestnicy akcji czekają jednak na główną nagrodę indywidualną. 14-16 pieczątek gwarantuje udział we wspólnym treningu z hokeistami pięciokrotnych Mistrzów Polski.

Prawdziwa rywalizacja toczy się jednak pomiędzy szkołami. Uczniowie zbierają pieczątki nie tylko dla siebie, ale i klasy. Grupa, która na koniec trwania akcji uzbiera ich najwięcej wyjedzie na dwudniową wycieczkę klubowym autokarem GKS-u Tychy. Koszty wyjazdu w pełni są pokrywane przez klub. Ponadto klasy, które znajdą się na podium wygrają wycieczkę do sztolni Królowa Luiza w Zabrzu oraz dzień w Wodnym Parku Tychy. Z kolei uczniowie najlepszej szkoły uzyskają możliwość zakończenia roku szkolnego na murawie Stadionu Miejskiego.