Aktualności

Szczegóły dot. sprzedaży biletów i karnetów
sobota, 25 lipca 2015, autor: Tyski Sport S.A.W najbliższy poniedziałek, 27 lipca od godziny 10:00 w kasach Stadionu Miejskiego Tychy rozpocznie się sprzedaż biletów i karnetów na mecze ligowe w rundzie jesiennej sezonu 2015/16.

Cennik wejściówek na mecze na Stadionie Miejskim Tychy
wtorek, 21 lipca 2015, autor: Tyski Sport S.A.Poniżej prezentujemy cennik biletów i karnetów na mecze ligowe oraz pucharowe, które w sezonie 2015/16 będą rozgrywane na Stadionie Miejskim Tychy. Gorąco i serdecznie zachęcamy do zapoznania się z komunikatem!

Przystanek w kształcie piłkarskiej bramki
piątek, 17 lipca 2015, autor: tychy.plJuż jutro (sobota, 18.07.) nastąpi uroczyste otwarcie Stadionu Miejskiego w Tychach. Nowy obiekt został ozdobiony także… specjalnym przystankiem. Nietypowa wiata przystankowa jest w kształcie piłkarskiej bramki.

Mecz otwarcia: Gdzie zaparkować, jak dojechać?
czwartek, 9 lipca 2015, autor: Leszek Sobieraj/tychy.plDo otwarcia Stadionu Miejskiego Tychy oraz meczu GKS Tychy – FC Koeln pozostał nieco ponad tydzień. Przygotowania do tego wydarzenia powoli zbliżają się do końca. Jak informuje spółka Tyski Sport S.A., wokół obiektu i na samym stadionie trwają prace

Zostań wolontariuszem na meczu otwarcia!
piątek, 3 lipca 2015, autor: Tyski Sport S.A.W związku ze zbliżającym się Otwarciem Stadionu Miejskiego Tychy, które odbędzie się w dniach 18-19 lipca br., Tyski Sport S.A. poszukuje wolontariuszy do pomocy przy organizacji tego wyjątkowego wydarzenia.

Galeria zdjęć - stan inwestycji na dzień 26 czerwca 2015
sobota, 27 czerwca 2015, autor: Michał RusZapraszamy do obejrzenia kolejnej obszernej galerii zdjęć obrazującej stan inwestycji na dzień 26 czerwca 2015 roku. Autorem zdjęć jest Michał Giel / www.fotoreporter.slask.pl.

Akredytacje medialne na mecz GKS Tychy - 1.FC Koeln (Media accreditation)
czwartek, 25 czerwca 2015, autor: Mateusz DługasiewiczZapraszamy przedstawicieli mediów do składania wniosków o akredytacje na mecz GKS Tychy - 1.FC Koeln, który 18 lipca br. zostanie rozegrany na Otwarcie Stadionu Miejskiego Tychy.

created by:input.com.pl
Copyright © 2018 Tyski Sport S.A.