Aktualności

Świetna frekwencja na starcie sezonu - w sobotę 7 tysięcy widzów?
wtorek, 18 sierpnia 2015, autor: Michał Rus11 295 - tylu kibiców zobaczyło dwa pierwsze mecze ligowe GKS Tychy na nowym Stadionie Miejskim Tychy. To rewelacyjna liczba, ale sympatycy tyskiego klubu rzucili sobie prawdziwe wyzwanie - przekroczenie progu 7 tysięcy widzów na najbliższym...

Prace przy sektorze gości na ukończeniu
wtorek, 18 sierpnia 2015, autor: Michał RusDzisiaj zostaną ukończone prace przy dostosowaniu sektora gości do przyjmowania kibiców drużyn przyjezdnych na Stadionie Miejskim Tychy.

Minister pod wrażeniem stadionu w Tychach
czwartek, 30 lipca 2015, autor: Michał RusDzisiaj Stadion Miejski Tychy odwiedził Minister Sportu i Turystyki Adam Korol, który w samych superlatywach wypowiadał się na temat obiektu.

Szczegóły dot. sprzedaży biletów i karnetów
sobota, 25 lipca 2015, autor: Tyski Sport S.A.W najbliższy poniedziałek, 27 lipca od godziny 10:00 w kasach Stadionu Miejskiego Tychy rozpocznie się sprzedaż biletów i karnetów na mecze ligowe w rundzie jesiennej sezonu 2015/16.

Cennik wejściówek na mecze na Stadionie Miejskim Tychy
wtorek, 21 lipca 2015, autor: Tyski Sport S.A.Poniżej prezentujemy cennik biletów i karnetów na mecze ligowe oraz pucharowe, które w sezonie 2015/16 będą rozgrywane na Stadionie Miejskim Tychy. Gorąco i serdecznie zachęcamy do zapoznania się z komunikatem!

Przystanek w kształcie piłkarskiej bramki
piątek, 17 lipca 2015, autor: tychy.plJuż jutro (sobota, 18.07.) nastąpi uroczyste otwarcie Stadionu Miejskiego w Tychach. Nowy obiekt został ozdobiony także… specjalnym przystankiem. Nietypowa wiata przystankowa jest w kształcie piłkarskiej bramki.

Mecz otwarcia: Gdzie zaparkować, jak dojechać?
czwartek, 9 lipca 2015, autor: Leszek Sobieraj/tychy.plDo otwarcia Stadionu Miejskiego Tychy oraz meczu GKS Tychy – FC Koeln pozostał nieco ponad tydzień. Przygotowania do tego wydarzenia powoli zbliżają się do końca. Jak informuje spółka Tyski Sport S.A., wokół obiektu i na samym stadionie trwają prace

created by:input.com.pl
Copyright © 2019 Tyski Sport S.A.