Aktualności

Tyscy kibice i stadion na podium - trwa mobilizacja na mecz z Rakowem!
poniedziałek, 31 sierpnia 2015, autor: Tyski Sport S.A.Kolejny mecz ligowy na Stadionie Miejskim Tychy przyciągnął rzeszę widzów. Najbliższy cel kibiców i klubu to 10 tysięcy widzów na meczu GKS Tychy - Raków Częstochowa, który zostanie rozegrany 12 września o godzinie 18!

Rekord frekwencji nowej II ligi!
poniedziałek, 24 sierpnia 2015, autor: Michał RusTo był nasz wieczór przy Edukacji 7! Rekord frekwencji nie tylko na tyskim stadionie, ale również w historii nowej II ligi. A co najważniejsze, piłkarze GKS zanotowali kolejne zwycięstwo, tym razem pokonując Polonię Bytom 2:1 (1:0)!

Zapraszamy na wirtualny spacer po stadionie!
środa, 19 sierpnia 2015, autor: Michał RusMiesiąc temu oficjalnie otwarto Stadion Miejski Tychy - jeden z najpiękniejszych obiektów sportowych na Śląsku. 18 lipca, w obecności niemal kompletu widzów na trybunach, GKS Tychy w meczu otwarcia mierzył się z niemieckim 1.FC Koeln.

Świetna frekwencja na starcie sezonu - w sobotę 7 tysięcy widzów?
wtorek, 18 sierpnia 2015, autor: Michał Rus11 295 - tylu kibiców zobaczyło dwa pierwsze mecze ligowe GKS Tychy na nowym Stadionie Miejskim Tychy. To rewelacyjna liczba, ale sympatycy tyskiego klubu rzucili sobie prawdziwe wyzwanie - przekroczenie progu 7 tysięcy widzów na najbliższym...

Prace przy sektorze gości na ukończeniu
wtorek, 18 sierpnia 2015, autor: Michał RusDzisiaj zostaną ukończone prace przy dostosowaniu sektora gości do przyjmowania kibiców drużyn przyjezdnych na Stadionie Miejskim Tychy.

Minister pod wrażeniem stadionu w Tychach
czwartek, 30 lipca 2015, autor: Michał RusDzisiaj Stadion Miejski Tychy odwiedził Minister Sportu i Turystyki Adam Korol, który w samych superlatywach wypowiadał się na temat obiektu.

Szczegóły dot. sprzedaży biletów i karnetów
sobota, 25 lipca 2015, autor: Tyski Sport S.A.W najbliższy poniedziałek, 27 lipca od godziny 10:00 w kasach Stadionu Miejskiego Tychy rozpocznie się sprzedaż biletów i karnetów na mecze ligowe w rundzie jesiennej sezonu 2015/16.

created by:input.com.pl
Copyright © 2018 Tyski Sport S.A.