Aktualności

Wzorowa organizacja Euro U21 w Tychach
poniedziałek, 26 czerwca 2017, autor: Krzysztof TrzosekMusieli wygrać różnicą co najmniej trzech bramek, ale ostatecznie przegrali. Reprezentacja Czech U-21 żegna się z turniejem Euro U21. Podopieczni Vitezslava Lavicki w sobotę na Stadionie Miejskim ulegli reprezentacji Danii 2-4.

Reprezentacja Czech walczy o awans do półfinału Euro U-21
czwartek, 22 czerwca 2017, autor: Krzysztof TrzosekKolejne bardzo dobre widowisko zobaczyli w środę kibice zgromadzeniu na Stadionie Miejskim Tychy. Tym razem w główych rolach wystąpili piłkarze reprezentacji Czech i Włoch. Dla naszych południowych sąsiadów było to mecz o wszystko.

Wielkie święto na trybunach Stadionu Miejskiego
poniedziałek, 19 czerwca 2017, autor: Krzysztof TrzosekFantastyczny doping na trybunach i bardzo dobre widowisko na murawie. W niedzielę na Stadionie Miejskim Tychy odbył się pierwszy mecz Euro U-21. Reprezentacja Niemiec pokonała Czechów 2-0 i zrobiła pierwszy krok w kierunku półfinału.

Galeria zdjęć z meczu Niemcy - Czechy
niedziela, 18 czerwca 2017, autor: Tyski Sport S.A.Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z niedzielnego spotkania w ramach UEFA Euro U21: Niemcy - Czechy. Autorem zdjęć jest Łukasz Sobala / lukaszsobala.pl

Stadion Miejski Tychy gotowy na Euro U-21
sobota, 17 czerwca 2017, autor: Krzysztof TrzosekTychy odliczają już godziny do startu największej imprezy w historii miasta. Już w niedzielę na Stadionie Miejskim pierwszy mecz Mistrzostw Europy U21. O godzinie 18 na murawę wybiegną zawodnicy reprezentacji Niemiec i Czech.

Reprezentacja Czech U-21 trenowała w Tychach
czwartek, 15 czerwca 2017, autor: Krzysztof TrzosekTo był dopiero przedsmak wielkiego piłkarskiego święta. Dziś w Tychach na boisku OKS ZET Tychy reprezentacja Czech U-21 odbyła oficjalny trening przed Mistrzostwami Europy. Zajęcia były otwarte dla publiczności oraz mediów. Pojawiło się około 400

Zaproszenie na trening reprezentacji Czech U-21
środa, 14 czerwca 2017, autor: Krzysztof TrzosekW Tychach wszystkie spotkania w trakcie Mistrzostw Europy U-21 rozegrają nasi południowi sąsiedzi. Podopieczni Vítězslava Lavička mieli już okazję gościć w naszym mieście.

created by:input.com.pl
Copyright © 2018 Tyski Sport S.A.