Aktualności

Tychy miastem-gospodarzem UEFA EURO U-21 w 2017 roku!
środa, 30 grudnia 2015, autor: Michał RusTo jest już przesądzone - Tychy wraz z otwartym w tym roku Stadionem Miejskim będą jednym z sześciu miast-gospodarzy piłkarskich mistrzostw Europy do lat 21, które odbędą się w 2017 roku!

Świetna frekwencja i kilka rekordów tyskiego stadionu
wtorek, 1 grudnia 2015, autor: Michał RusZa Stadionem Miejskim Tychy pierwsze niespełna pół roku działalności i cała jedna runda piłkarskich rozgrywek. W tym czasie obiekt pobił kilka rekordów, a frekwencji nie powstydziłyby się kluby piłkarskiej Ekstraklasy.

Kup bilet na ostatni jesienny mecz przez Internet!
poniedziałek, 9 listopada 2015, autor: Tyski Sport S.A.Gorąco i serdecznie zachęcamy wszystkich kibiców do zakupu wejściówek na ostatni jesienny mecz ligowy na tyskim stadionie, w którym to w sobotę, 28 listopada o godz. 17:00 GKS Tychy zmierzy się z Olimpią Zambrów.

Kolejny rekord pobity w Tychach!
piątek, 23 października 2015, autor: Michał RusStadion Miejski Tychy po raz kolejny pobił rekord frekwencji - tym razem na meczu kobiecej piłki w Polsce. Pojedynek eliminacyjny do mistrzostw Europy Polska - Słowacja oglądało 6041 widzów!

Asystent kibica na mecz Polska - Słowacja kobiet
wtorek, 20 października 2015, autor: Tyski Sport S.A.Już w najbliższy czwartek na Stadionie Miejskim Tychy zostanie rozegrany mecz eliminacyjny do ME kobiet Polska - Słowacja. Zachęcamy do zapoznania się z Asystentem Kibica, dostępnym w rozwinięciu.

Sportowy tydzień z Eneą - kasy i bilety
poniedziałek, 19 października 2015, autor: Tyski Sport S.A.Bieżący tydzień będzie obfitował w masę sportowych wydarzeń międzynarodowej rangi, które będą się odbywały w arenach sportowych na terenie miasta Tychy. W rozwinięciu prezentujemy szczegółowe informacje dot. dystrybucji wejściówek na...

Zaproszenie na mecz kobiet Polska - Słowacja!
środa, 7 października 2015, autor: Tyski Sport S.A.Nowy Stadion Miejski Tychy po raz pierwszy stanie się areną oficjalnego spotkania, które zostanie rozegrane pod egidą UEFA. W meczu eliminacyjnym do mistrzostw Europy kobiet, które w 2017 roku odbędą się w Holandii, reprezentacja Polski zmierzy...

created by:input.com.pl
Copyright © 2018 Tyski Sport S.A.