Aktualności

Otwarcie Tyskiej Galerii Sportu
środa, 27 lipca 2016, autor: Tyska Galeria SportuW najbliższą sobotę, 30-tego lipca o godz. 10:00 Tyska Galeria Sportu otwiera swoją ekspozycję stałą na Stadionie Miejskim w Tychach przy ul. Edukacji 7.

Sklep GKS Tychy oficjalnie otwarty!
wtorek, 26 lipca 2016, autor: Krzysztof TrzosekSklep GKS Tychy oficjalnie otwarty! Było symboliczne przecięcie wstęgi oraz pierwszy w historii klubu pokaz mody w wykonaniu zawodników GKS Tychy, piłkarek Polonii Tychy, oraz dzieci.

Zdjęcia z koncertu finałowego Światowych Dni Młodzieży
poniedziałek, 25 lipca 2016, autor: Patrycja HołojdaZapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z koncertu finałowego Światowych Dni Młodzieży, który odbył się 24-tego lipca na Stadionie Miejskim Tychy. Autorem zdjęć jest Beata Kucz.

Wyjątkowy kibic GKS Tychy odwiedził Stadion Miejski
piątek, 22 lipca 2016, autor: Krzysztof TrzosekBudował go w latach 70 i doskonale pamiętał każdy jego zakamarek. Po otwarciu w 2015 roku nie miał jednak okazji żeby zobaczyć go od środka. Jan Grobelski dziś po raz pierwszy odwiedził zmodernizowany Stadion Miejski Tychy.

Światowe Dni Młodzieży w Tychach
środa, 20 lipca 2016, autor: Urząd Miasta TychyZa kilka dni do Tychów przyjedzie kilkuset pielgrzymów m.in. z Włoch, Pakistanu, Meksyku, Chin, Polinezji i Antyli Holenderskich, by uczestniczyć w 31. Światowych Dniach Młodzieży. Główne uroczystości odbędą się w Krakowie, ale inne miasta także przy

Półfinał Mistrzostw Europy U-21 w Tychach!
wtorek, 7 czerwca 2016, autor: Krzysztof TrzosekTo już pewne. Półfinał Mistrzostw Europy U-21 zostanie rozegrany w Tychach! Na Stadionie Miejskim odbędą się również trzy mecze fazy grupowej.

Grzybek w pierwszej trójce Wielkiego Testu
niedziela, 15 maja 2016, autor: Patrycja Hołojda/TGSW ostatnią sobotę w całej Polsce odbywała się Noc Muzeów, która dotarła również na Stadion Miejski Tychy, gdzie powstaje Tyska Galeria Sportu. Po wygranym meczu z Nadwiślanem Góra na sali konferencyjnej odbył się Wielki Test Wiedzy o Sporcie w Tycha

created by:input.com.pl
Copyright © 2018 Tyski Sport S.A.