Aktualności

Galeria zdjęć z meczu Niemcy - Czechy
niedziela, 18 czerwca 2017, autor: Tyski Sport S.A.Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z niedzielnego spotkania w ramach UEFA Euro U21: Niemcy - Czechy. Autorem zdjęć jest Łukasz Sobala / lukaszsobala.pl

Stadion Miejski Tychy gotowy na Euro U-21
sobota, 17 czerwca 2017, autor: Krzysztof TrzosekTychy odliczają już godziny do startu największej imprezy w historii miasta. Już w niedzielę na Stadionie Miejskim pierwszy mecz Mistrzostw Europy U21. O godzinie 18 na murawę wybiegną zawodnicy reprezentacji Niemiec i Czech.

Reprezentacja Czech U-21 trenowała w Tychach
czwartek, 15 czerwca 2017, autor: Krzysztof TrzosekTo był dopiero przedsmak wielkiego piłkarskiego święta. Dziś w Tychach na boisku OKS ZET Tychy reprezentacja Czech U-21 odbyła oficjalny trening przed Mistrzostwami Europy. Zajęcia były otwarte dla publiczności oraz mediów. Pojawiło się około 400

Zaproszenie na trening reprezentacji Czech U-21
środa, 14 czerwca 2017, autor: Krzysztof TrzosekW Tychach wszystkie spotkania w trakcie Mistrzostw Europy U-21 rozegrają nasi południowi sąsiedzi. Podopieczni Vítězslava Lavička mieli już okazję gościć w naszym mieście.

Zmiana organizacji ruchu podczas EURO U21
niedziela, 11 czerwca 2017, autor: Krzysztof TrzosekW czerwcu wszystkie drogi prowadzą do Tychów. Na Stadionie Miejskim odbędzie się największa impreza w historii miasta - Mistrzostwa Europy U-21. Na Stadionie Miejskim zostaną rozegrane trzy mecze fazy grupowej oraz półfinał.

Otwarty trening reprezentacji Czech dla kibiców
czwartek, 8 czerwca 2017, autor: Krzysztof TrzosekTrwa wielkie odliczanie do startu Mistrzostw Europy U-21. Już za osiem dni na sześciu stadionach w Polsce zagrają czołowe drużyny Starego Kontynentu. Na Stadionie Miejskim Tychy zobaczymy reprezentacje Czech, Niemiec, Danii oraz Włoch.

Wygraj bilety na półfinał Euro U21 w Tychach
poniedziałek, 15 maja 2017, autor: Tyski Sport S.A.Kibice wykupili już wszystkie bilety na półfinałowy mecz piłkarskich mistrzostw Europy U21 na stadionie w Tychach. Wejściówki można jednak zdobyć w konkursie Cinkciarz.pl, globalnego sponsora mistrzostw.

created by:input.com.pl
Copyright © 2019 Tyski Sport S.A.