Aktualności

Zaproszenie na trening reprezentacji Czech U-21
środa, 14 czerwca 2017, autor: Krzysztof TrzosekW Tychach wszystkie spotkania w trakcie Mistrzostw Europy U-21 rozegrają nasi południowi sąsiedzi. Podopieczni Vítězslava Lavička mieli już okazję gościć w naszym mieście.

Zmiana organizacji ruchu podczas EURO U21
niedziela, 11 czerwca 2017, autor: Krzysztof TrzosekW czerwcu wszystkie drogi prowadzą do Tychów. Na Stadionie Miejskim odbędzie się największa impreza w historii miasta - Mistrzostwa Europy U-21. Na Stadionie Miejskim zostaną rozegrane trzy mecze fazy grupowej oraz półfinał.

Otwarty trening reprezentacji Czech dla kibiców
czwartek, 8 czerwca 2017, autor: Krzysztof TrzosekTrwa wielkie odliczanie do startu Mistrzostw Europy U-21. Już za osiem dni na sześciu stadionach w Polsce zagrają czołowe drużyny Starego Kontynentu. Na Stadionie Miejskim Tychy zobaczymy reprezentacje Czech, Niemiec, Danii oraz Włoch.

Wygraj bilety na półfinał Euro U21 w Tychach
poniedziałek, 15 maja 2017, autor: Tyski Sport S.A.Kibice wykupili już wszystkie bilety na półfinałowy mecz piłkarskich mistrzostw Europy U21 na stadionie w Tychach. Wejściówki można jednak zdobyć w konkursie Cinkciarz.pl, globalnego sponsora mistrzostw.

Operacja wymiany murawy przebiega zgodnie z planem
wtorek, 9 maja 2017, autor: Krzysztof TrzosekZgodnie z planem i bez większych przeszkód. Ze Stadionu Miejskiego zniknęła zarówno stara murawa, jak i stara warstwa wegetacyjna. Obecnie trwa proces nawożenia podkładu oraz profilowanie boiska.

Operacja wymiany murawy rozpoczęta
sobota, 6 maja 2017, autor: Krzysztof TrzosekPiłkarze GKS Tychy udanie pożegnali murawę Stadionu Miejskiego. W piątek podopieczni Jurija Szatałowa pokonali Znicz Pruszków 4:1, a zaraz po zakończeniu spotkania, na boisku pojawiły się koparki i ciężarówki.

Murawa na Stadionie Miejskim zostanie wymieniona
czwartek, 4 maja 2017, autor: Krzysztof TrzosekMurawa na Stadionie Miejskim Tychy zostanie wymieniona. Prace rozpoczną się już w piątek, po spotkaniu ze Zniczem Pruszków i zakończą przed kolejnym meczem z Wisłą Puławy.

created by:input.com.pl
Copyright © 2018 Tyski Sport S.A.