Aktualności

Rewelacyjny materiał z budowy stadionu w Tychach - 18. miesiąc inwestycji
czwartek, 22 maja 2014, autor: Michał RusDzięki uprzejmości Aero Movie oraz UD Studio, mamy ogromną przyjemność przedstawić ekskluzywne ujęcia z budowy stadionu w Tychach. Materiał został zrealizowany 12 maja. Gorąco zachęcamy do oglądania!

Materiał video - stan inwestycji na dzień 17 kwietnia 2014 r.
piątek, 18 kwietnia 2014, autor: Michał RusZachęcamy do obejrzenia materiału video, obrazującego postęp prac na terenie budowy stadionu w Tychach. Materiał przygotowany przez GKS Tychy TV został zrealizowany 17 kwietnia 2014 r.

Co słychać na terenie budowy stadionu w Tychach?
środa, 16 kwietnia 2014, autor: Michał RusWidoczne są już konstrukcje wszystkich trybun. Trzy trybuny: zachodnią, północną i południową łączy promenada na poziomie I piętra. To tutaj będzie się koncentrował główny ruch kibiców i znajdować się będą punkty gastronomiczne.

Galeria zdjęć - stan inwestycji na dzień 15 kwietnia 2014
wtorek, 15 kwietnia 2014, autor: Michał RusZapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć obrazującej stan inwestycji na dzień 15 kwietnia 2014 roku. Autorem zdjęć jest Łukasz Sobala.

Kolejny materiał video z lotu ptaka
sobota, 29 marca 2014, autor: Michał RusZapraszamy do obejrzenia kolejnego materiału video z budowy stadionu w Tychach z lotu ptaka. Tym razem materiał został zrealizowany przez portal tychy.pl w dniu 28 marca. Gorąco zachęcamy do oglądania!

Kilka ujęć budowy stadionu z lotu ptaka
środa, 19 marca 2014, autor: Michał RusZachęcamy do obejrzenia materiału video z widokiem miasta Tychy z lotu ptaka - w nim również kilka fantastycznych ujęć z placu budowy Stadionu Miejskiego w Tychach. Materiał został zrealizowany 14 marca przez Aeromovie.pl.

Budowa promenad pod trybunami
środa, 19 marca 2014, autor: Michał RusNa terenie budowy Stadionu Miejskiego w Tychach wciąż trwają prace żelbetowe przy wewnętrznej konstrukcji obiektu. Układane są kolejne stropy.

created by:input.com.pl
Copyright © 2018 Tyski Sport S.A.