Aktualności

Aktualny widok z trybun - galeria zdjęć
czwartek, 2 października 2014, autor: Michał RusZapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć obrazującej stan inwestycji na dzień 2 października 2014 roku. W rozwinięciu przedstawiamy również aktualny widok z trybun przyszłego Stadionu Miejskiego w Tychach.

Dodatkowe godziny wejść na dni otwarte
czwartek, 2 października 2014, autor: Michał RusWznawiamy zapisy na Dni Otwarte budowy Stadionu Miejskiego Tychy, które odbędą się w sobotę, 11 października!

Ogromne zainteresowanie zwiedzaniem budowy
wtorek, 30 września 2014, autor: Michał RusDziękujemy za zainteresowanie zaplanowanymi na 11 październikami Dniami Otwartymi budowy Stadionu Miejskiego Tychy.

Dni Otwarte budowy Stadionu Miejskiego Tychy!
czwartek, 25 września 2014, autor: Michał RusTyski Sport S.A. zaprasza do udziału w Dniach Otwartych budowy Stadionu Miejskiego Tychy, które odbędą się w sobotę, 11 października.

Gwiazdy europejskiej piłki mogą zagrać w Tychach
piątek, 19 września 2014, autor: Michał RusSzansa na organizację w mieście Mistrzostw Europy w piłce nożnej do lat 21 znacznie wzrosły. W maju Zbigniew Boniek - prezes PZPN poinformował oficjalnie prezydenta miasta, że Tychy wraz z budowanym Stadionem Miejskim przy ul. Edukacji...

Co słychać na budowie tyskiego stadionu?
piątek, 12 września 2014, autor: Michał RusTrwa 22. miesiąc realizacji inwestycji pn. "Modernizacja Stadionu Miejskiego w Tychach". Przedstawiamy kolejny raport z terenu budowy.

Galeria zdjęć - stan inwestycji na dzień 9 września 2014
piątek, 12 września 2014, autor: Michał RusZapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć obrazującej stan inwestycji na dzień 9 września 2014 roku. Autorem zdjęć jest Dorota Ziętek / www.dorotazietek.pl.

created by:input.com.pl
Copyright © 2019 Tyski Sport S.A.