Aktualności

Tyski Festiwal Disco Polo&Dance na Stadionie Miejskim
piątek, 18 sierpnia 2017, autor: Krzysztof TrzosekStadion Miejski Tychy, to nie tylko arena piłkarskich wydarzeń. 31 sierpnia w akcji zobaczymy największe gwiazdy Disco Polo. W ostatni dzień wakacji odbędzie się Tyski Festiwal Disco Polo&Dance. To pierwsze takie wydarzenie w historii stadionu.

Podsumowanie dwóch lat Stadionu Miejskiego
wtorek, 18 lipca 2017, autor: Krzysztof TrzosekChoć ma dopiero dwa lata, to był już gospodarzem kilku dużych imprez. Stadion Miejski Tychy został otwarty dwa lata temu. W tym czasie na obiekcie zostało rozegranych ponad 40 spotkań, które z trybun zobaczyło prawie 285 tysięcy kibiców.

Galeria zdjęć z półfinału UEFA Euro U21
środa, 28 czerwca 2017, autor: Tyski Sport S.A.Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć ze środowego spotkania w ramach UEFA Euro U21: Anglia - Niemcy. Autorem zdjęć jest Łukasz Sobala / lukaszsobala.pl

Podsumowanie EURO U21 w Tychach
środa, 28 czerwca 2017, autor: Krzysztof TrzosekTo było mocne zakończenie Mistrzostw Europy U21 w Tychach. Reprezentacje Anglii i Niemiec stworzyły niezapomniany spektakl na murawie Stadionu Miejskiego. Cztery bramki w regulaminowym czasie gry, zacięta dogrywka i w końcu rzuty karne.

Wzorowa organizacja Euro U21 w Tychach
poniedziałek, 26 czerwca 2017, autor: Krzysztof TrzosekMusieli wygrać różnicą co najmniej trzech bramek, ale ostatecznie przegrali. Reprezentacja Czech U-21 żegna się z turniejem Euro U21. Podopieczni Vitezslava Lavicki w sobotę na Stadionie Miejskim ulegli reprezentacji Danii 2-4.

Reprezentacja Czech walczy o awans do półfinału Euro U-21
czwartek, 22 czerwca 2017, autor: Krzysztof TrzosekKolejne bardzo dobre widowisko zobaczyli w środę kibice zgromadzeniu na Stadionie Miejskim Tychy. Tym razem w główych rolach wystąpili piłkarze reprezentacji Czech i Włoch. Dla naszych południowych sąsiadów było to mecz o wszystko.

Wielkie święto na trybunach Stadionu Miejskiego
poniedziałek, 19 czerwca 2017, autor: Krzysztof TrzosekFantastyczny doping na trybunach i bardzo dobre widowisko na murawie. W niedzielę na Stadionie Miejskim Tychy odbył się pierwszy mecz Euro U-21. Reprezentacja Niemiec pokonała Czechów 2-0 i zrobiła pierwszy krok w kierunku półfinału.

created by:input.com.pl
Copyright © 2019 Tyski Sport S.A.