Aktualności

Przybywa zadaszenia
środa, 8 października 2014, autor: Michał RusZ terenu budowy Stadionu Miejskiego w Tychach zniknęły już dwa dźwigi-żurawie. Dzięki temu w okolicach trybuny północnej rozpoczęły się już prace ziemne przygotowujące podłoże pod murawę stadionu.

Materiał video - stan inwestycji na dzień 2 października 2014 r.
piątek, 3 października 2014, autor: Michał RusZachęcamy do obejrzenia materiału video, obrazującego postęp prac na terenie budowy stadionu w Tychach. Materiał przygotowany przez GKS Tychy TV został zrealizowany 2 października 2014 r.

Aktualny widok z trybun - galeria zdjęć
czwartek, 2 października 2014, autor: Michał RusZapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć obrazującej stan inwestycji na dzień 2 października 2014 roku. W rozwinięciu przedstawiamy również aktualny widok z trybun przyszłego Stadionu Miejskiego w Tychach.

Dodatkowe godziny wejść na dni otwarte
czwartek, 2 października 2014, autor: Michał RusWznawiamy zapisy na Dni Otwarte budowy Stadionu Miejskiego Tychy, które odbędą się w sobotę, 11 października!

Ogromne zainteresowanie zwiedzaniem budowy
wtorek, 30 września 2014, autor: Michał RusDziękujemy za zainteresowanie zaplanowanymi na 11 październikami Dniami Otwartymi budowy Stadionu Miejskiego Tychy.

Dni Otwarte budowy Stadionu Miejskiego Tychy!
czwartek, 25 września 2014, autor: Michał RusTyski Sport S.A. zaprasza do udziału w Dniach Otwartych budowy Stadionu Miejskiego Tychy, które odbędą się w sobotę, 11 października.

Gwiazdy europejskiej piłki mogą zagrać w Tychach
piątek, 19 września 2014, autor: Michał RusSzansa na organizację w mieście Mistrzostw Europy w piłce nożnej do lat 21 znacznie wzrosły. W maju Zbigniew Boniek - prezes PZPN poinformował oficjalnie prezydenta miasta, że Tychy wraz z budowanym Stadionem Miejskim przy ul. Edukacji...

created by:input.com.pl
Copyright © 2017 Tyski Sport S.A.