Aktualności

W sobotę Dzień Otwarty - informacja dla zapisanych
czwartek, 9 października 2014, autor: Michał RusW najbliższą sobotę (11 października) na terenie budowy Stadionu Miejskiego Tychy odbędzie się Dzień Otwarty. Do udziału w wydarzeniu zgłosiła się maksymalna liczba 800 osób.

Przybywa zadaszenia
środa, 8 października 2014, autor: Michał RusZ terenu budowy Stadionu Miejskiego w Tychach zniknęły już dwa dźwigi-żurawie. Dzięki temu w okolicach trybuny północnej rozpoczęły się już prace ziemne przygotowujące podłoże pod murawę stadionu.

Materiał video - stan inwestycji na dzień 2 października 2014 r.
piątek, 3 października 2014, autor: Michał RusZachęcamy do obejrzenia materiału video, obrazującego postęp prac na terenie budowy stadionu w Tychach. Materiał przygotowany przez GKS Tychy TV został zrealizowany 2 października 2014 r.

Aktualny widok z trybun - galeria zdjęć
czwartek, 2 października 2014, autor: Michał RusZapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć obrazującej stan inwestycji na dzień 2 października 2014 roku. W rozwinięciu przedstawiamy również aktualny widok z trybun przyszłego Stadionu Miejskiego w Tychach.

Dodatkowe godziny wejść na dni otwarte
czwartek, 2 października 2014, autor: Michał RusWznawiamy zapisy na Dni Otwarte budowy Stadionu Miejskiego Tychy, które odbędą się w sobotę, 11 października!

Ogromne zainteresowanie zwiedzaniem budowy
wtorek, 30 września 2014, autor: Michał RusDziękujemy za zainteresowanie zaplanowanymi na 11 październikami Dniami Otwartymi budowy Stadionu Miejskiego Tychy.

Dni Otwarte budowy Stadionu Miejskiego Tychy!
czwartek, 25 września 2014, autor: Michał RusTyski Sport S.A. zaprasza do udziału w Dniach Otwartych budowy Stadionu Miejskiego Tychy, które odbędą się w sobotę, 11 października.

created by:input.com.pl
Copyright © 2018 Tyski Sport S.A.