Aktualności

Materiał video - stan inwestycji na dzień 26 listopada 2014 r.
piątek, 28 listopada 2014, autor: Michał RusZachęcamy do obejrzenia materiału video, obrazującego postęp prac na terenie budowy stadionu w Tychach. Materiał przygotowany przez GKS Tychy TV został zrealizowany 26 listopada 2014 r.

Systemy podgrzewania i nawadniania przyszłej murawy stadionu w Tychach
czwartek, 27 listopada 2014, autor: Michał RusWe wcześniejszej informacji mogliście Państwo poznać szczegóły dotyczące prac prowadzonych przy podłożu pod murawę. Teraz czas na garść informacji o systemie podgrzewania oraz nawadniania i odwodnienia przyszłej murawy Stadionu Miejskiego w Tychach.

Intensywne prace przy podłożu pod murawę
wtorek, 25 listopada 2014, autor: Michał RusObecnie jedne z najbardziej intensywnych prac prowadzonych na terenie budowy Stadionu Miejskiego w Tychach trwają w miejscu, w którym już w przyszłym roku pojawi się najwyższej jakości murawa.

Galeria zdjęć - stan inwestycji na dzień 21 listopada 2014
sobota, 22 listopada 2014, autor: Michał RusZapraszamy do obejrzenia świetnej galerii zdjęć obrazującej stan inwestycji na dzień 21 listopada 2014 roku. Autorem zdjęć jest Michał Giel / www.fotoreporter.slask.pl. W rozwinięciu również krótki opis ostatnich prac.

Trójkolorowe trybuny Stadionu Miejskiego Tychy
piątek, 14 listopada 2014, autor: Michał RusNajwyższy czas zaprezentować kolorystykę siedzeń, które znajdą się na Stadionie Miejskim Tychy. Z całą pewnością kibice GKS Tychy będą usatysfakcjonowani - na obiekcie zostaną zamontowane krzesełka w barwach klubu: zielone, czarne i czerwone.

Pierwsze elementy oświetlenia - galeria zdjęć z dnia 4 listopada 2014 r.
środa, 5 listopada 2014, autor: Michał RusNa terenie przyszłego Stadionu Miejskiego Tychy trwają nieustanne prace budowlane. Najciekawszą informacją jest fakt, iż u szczytu zadaszenia pojawiły się pierwsze elementy oświetlenia.

Drugi wyjątkowy materiał ze stadionu w Tychach - 23. miesiąc inwestycji
poniedziałek, 27 października 2014, autor: Michał RusTyski Sport S.A., po raz drugi wspólnie z Aero Movie oraz UD Studio, ma okazję przedstawić wyjątkowy materiał z budowy Stadionu Miejskiego w Tychach. Zdjęcia zostały wykonane w październiku, a więc w 23. miesiącu prowadzenia inwestycji. Zapraszamy!

created by:input.com.pl
Copyright © 2019 Tyski Sport S.A.