Aktualności

Pierwsza noworoczna fotorelacja z budowy stadionu w Tychach
piątek, 9 stycznia 2015, autor: Michał RusOstatnie niesprzyjające warunki atmosferyczne nie mają wpływu na tempo prac przy budowie Stadionu Miejskiego w Tychach, co najlepiej widać na pierwszej tegorocznej galerii zdjęć dostępnej w rozwinięciu.

Galeria zdjęć - stan inwestycji na dzień 17 grudnia 2014
czwartek, 18 grudnia 2014, autor: Michał RusZapraszamy do obejrzenia kolejnej obszernej galerii zdjęć obrazującej stan inwestycji na dzień 17 grudnia 2014 roku. Autorem zdjęć jest Michał Giel / www.fotoreporter.slask.pl. W rozwinięciu znajduje się również opis ostatnich prac.

218 lamp i transmisje w jakości Full HD
środa, 3 grudnia 2014, autor: Michał RusW styczniu zakończy się montaż wszystkich 218 reflektorów, które będą rozświetlały płytę Stadionu Miejskiego Tychy. Pierwsze próby oświetlenia są przewidziane na przełom lutego i marca.

Materiał video - stan inwestycji na dzień 26 listopada 2014 r.
piątek, 28 listopada 2014, autor: Michał RusZachęcamy do obejrzenia materiału video, obrazującego postęp prac na terenie budowy stadionu w Tychach. Materiał przygotowany przez GKS Tychy TV został zrealizowany 26 listopada 2014 r.

Systemy podgrzewania i nawadniania przyszłej murawy stadionu w Tychach
czwartek, 27 listopada 2014, autor: Michał RusWe wcześniejszej informacji mogliście Państwo poznać szczegóły dotyczące prac prowadzonych przy podłożu pod murawę. Teraz czas na garść informacji o systemie podgrzewania oraz nawadniania i odwodnienia przyszłej murawy Stadionu Miejskiego w Tychach.

Intensywne prace przy podłożu pod murawę
wtorek, 25 listopada 2014, autor: Michał RusObecnie jedne z najbardziej intensywnych prac prowadzonych na terenie budowy Stadionu Miejskiego w Tychach trwają w miejscu, w którym już w przyszłym roku pojawi się najwyższej jakości murawa.

Galeria zdjęć - stan inwestycji na dzień 21 listopada 2014
sobota, 22 listopada 2014, autor: Michał RusZapraszamy do obejrzenia świetnej galerii zdjęć obrazującej stan inwestycji na dzień 21 listopada 2014 roku. Autorem zdjęć jest Michał Giel / www.fotoreporter.slask.pl. W rozwinięciu również krótki opis ostatnich prac.

created by:input.com.pl
Copyright © 2018 Tyski Sport S.A.