Aktualności

Ruszyły zapisy na wolontariat UEFA EURO 2017 U21!
czwartek, 15 września 2016, autor: UEFA EURO U21 20176-tego września 2016 roku został uruchomiony formularz rejestracyjny na Wolontariat Mistrzostw Europy UEFA Euro U21. Przypominamy, że impreza odbędzie się w 2017 roku w sześciu polskich miastach. Nie traćcie czasu – zapraszamy na wolontariat!

Głośni nie tylko w szkole! Dzieci mają swój sektor na stadionie
środa, 14 września 2016, autor: Krzysztof TrzosekGłośni są nie tylko w szkole. Doskonale słychać ich także na stadionie. W Tychach powstał sektor rodzinny. Kiedy rodzice chcą spokojnie oglądać mecz, dzieci w tym czasie są pod opieką zawodowych animatorów. Najmłodsi mogą w tym czasie rysować, lepić

Otwarcie Tyskiej Galerii Sportu
środa, 27 lipca 2016, autor: Tyska Galeria SportuW najbliższą sobotę, 30-tego lipca o godz. 10:00 Tyska Galeria Sportu otwiera swoją ekspozycję stałą na Stadionie Miejskim w Tychach przy ul. Edukacji 7.

Sklep GKS Tychy oficjalnie otwarty!
wtorek, 26 lipca 2016, autor: Krzysztof TrzosekSklep GKS Tychy oficjalnie otwarty! Było symboliczne przecięcie wstęgi oraz pierwszy w historii klubu pokaz mody w wykonaniu zawodników GKS Tychy, piłkarek Polonii Tychy, oraz dzieci.

Zdjęcia z koncertu finałowego Światowych Dni Młodzieży
poniedziałek, 25 lipca 2016, autor: Patrycja HołojdaZapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z koncertu finałowego Światowych Dni Młodzieży, który odbył się 24-tego lipca na Stadionie Miejskim Tychy. Autorem zdjęć jest Beata Kucz.

Wyjątkowy kibic GKS Tychy odwiedził Stadion Miejski
piątek, 22 lipca 2016, autor: Krzysztof TrzosekBudował go w latach 70 i doskonale pamiętał każdy jego zakamarek. Po otwarciu w 2015 roku nie miał jednak okazji żeby zobaczyć go od środka. Jan Grobelski dziś po raz pierwszy odwiedził zmodernizowany Stadion Miejski Tychy.

Światowe Dni Młodzieży w Tychach
środa, 20 lipca 2016, autor: Urząd Miasta TychyZa kilka dni do Tychów przyjedzie kilkuset pielgrzymów m.in. z Włoch, Pakistanu, Meksyku, Chin, Polinezji i Antyli Holenderskich, by uczestniczyć w 31. Światowych Dniach Młodzieży. Główne uroczystości odbędą się w Krakowie, ale inne miasta także przy

created by:input.com.pl
Copyright © 2020 Tyski Sport S.A.