Aktualności

Materiały video i foto z budowy stadionu
czwartek, 28 marca 2013, autor: Michał RusZapraszamy do obejrzenia aktualnych materiałów video oraz galerii zdjęć prosto z terenu budowy.

Rozbiórka budynku klubowego
poniedziałek, 11 marca 2013, autor: Michał RusDzisiaj firma wyburzeniowa, która od końca lutego prowadzi prace na terenie budowy nowego stadionu przy ul. Edukacji, przystąpiła do rozbiórki budynku klubowego.

Prace wyburzeniowe na placu budowy
czwartek, 28 lutego 2013, autor: Michał RusZ początkiem bieżącego tygodnia na Stadionie Miejskim przy ul. Edukacji w Tychach ruszyły prace wyburzeniowe. W pierwszej kolejności zrównane z ziemią zostaną betonowe trybuny.

Intensywne prace nad projektem
wtorek, 22 stycznia 2013, autor: Michał RusMiesiąc temu Mostostal Warszawa S.A. przejął plac budowy nowego stadionu w Tychach. Fakt, iż na terenie przy ul. Edukacji 7 nie pojawiły się jeszcze ekipy budowlane, nie jest jednak oznaką braku intensywnych działań ze strony wykonawcy kontraktu.

Umowa na budowę Stadionu Miejskiego w Tychach podpisana
wtorek, 11 grudnia 2012, autor: Michał RusW dniu dzisiejszym (11 grudnia) w siedzibie spółki Tyski Sport S.A. podpisano umowę na „Modernizację Stadionu Miejskiego w Tychach wraz z wyposażeniem”. Wykonawca – Mostostal Warszawa S.A. ma teraz 30 miesięcy na realizację tej inwestycji.

Zakończenie procedury przetargowej
poniedziałek, 3 grudnia 2012, autor: Michał RusPostępowanie przetargowe na "Modernizację Stadionu Miejskiego w Tychach wraz z wyposażeniem" zostało zakończone. W ustawowym terminie nie wpłynęło odwołanie i nowy stadion zostanie wybudowany przez firmę Mostostal Warszawa S.A.

Ponowny wybór Mostostalu Warszawa
środa, 21 listopada 2012, autor: Michał RusKomisja przetargowa dokonała ponownego wyboru najkorzystniejszej oferty w przetargu na "Modernizację Stadionu Miejskiego w Tychach wraz z wyposażeniem". W wyniku uzupełnienia dokumentów wybrana została firma Mostostal Warszawa S.A.

created by:input.com.pl
Copyright © 2020 Tyski Sport S.A.