Aktualności

Mistrzostwa Świata na Stadionie Miejskim Tychy
poniedziałek, 19 marca 2018, autor: Krzysztof TrzosekKolejne wielkie wydarzenie na Stadionie Miejskim. W czerwcu przyszłego roku w Tychach odbędą się Mistrzostwa Świata do lat 20. Dla naszego kraju będzie to najważniejszy turniej po Mistrzostwach Europy i Euro U21. Rywalizację o organizację „małego”

I Tyski Kiermasz Mama i Dziecko na Stadionie Miejskim
środa, 14 marca 2018, autor: Mateusz DługasiewiczW sobotę, 24 marca w godzinach 11:00-15:00 na Stadionie Miejskim Tychy odbędzie się I Tyski Kiermasz Mama i Dziecko. Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Inicjatywa Tyska, z pomocą Stadionu Miejskiego Tychy.

Mistrzostwa Świata na Stadionie Miejskim Tychy?
piątek, 24 listopada 2017, autor: Krzysztof TrzosekBył już gospodarzem Mistrzostw Europy U-21. Teraz czas na Mundial. Na Stadionie Miejskim mogą zostać rozegrane Mistrzostwa Świata do lat 20. Miasto Tychy złożyło już w PZPN dokumenty, w których ubiega się o ich organizację.

Największe gwiazdy Disco Polo na Stadionie Miejskim
wtorek, 5 września 2017, autor: Krzysztof TrzosekTo było największe muzyczne pożegnanie wakacji. Na Stadionie Miejskim Tychy odbył się Tyski Festiwal Disco Polo&Dance. Na murawie wystąpiły największe gwiazdy Disco Polo. Koncert na żywo zobaczyło 7429 osób.

Galeria zdjęć z Tyskiego Festiwalu Disco Polo & Dance 2017
sobota, 2 września 2017, autor: Patrycja HołojdaZapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z Tyskiego Festiwalu Disco Polo & Dance 2017, który odbył się w miniony czwartek (31.08). Autorem zdjęć jest Michał Giel / fotoreporter.slask.pl

Tyski Festiwal Disco Polo&Dance na Stadionie Miejskim
piątek, 18 sierpnia 2017, autor: Krzysztof TrzosekStadion Miejski Tychy, to nie tylko arena piłkarskich wydarzeń. 31 sierpnia w akcji zobaczymy największe gwiazdy Disco Polo. W ostatni dzień wakacji odbędzie się Tyski Festiwal Disco Polo&Dance. To pierwsze takie wydarzenie w historii stadionu.

Podsumowanie dwóch lat Stadionu Miejskiego
wtorek, 18 lipca 2017, autor: Krzysztof TrzosekChoć ma dopiero dwa lata, to był już gospodarzem kilku dużych imprez. Stadion Miejski Tychy został otwarty dwa lata temu. W tym czasie na obiekcie zostało rozegranych ponad 40 spotkań, które z trybun zobaczyło prawie 285 tysięcy kibiców.

created by:input.com.pl
Copyright © 2020 Tyski Sport S.A.