Aktualności


Zaproszenie na mecz kobiet Polska - Słowacja!

środa, 7 października 2015
autor: Tyski Sport S.A.
Fot. Paula Duda / Łączy Nas Piłka

Nowy Stadion Miejski Tychy po raz pierwszy stanie się areną oficjalnego spotkania, które zostanie rozegrane pod egidą UEFA. W meczu eliminacyjnym do mistrzostw Europy kobiet, które w 2017 roku odbędą się w Holandii, reprezentacja Polski zmierzy się ze Słowacją.

Biało-czerwone trafiły do Grupy 4, w której ich rywalkami są Szwedki, Dunki, Słowaczki i Mołdawianki. W pierwszym meczu Polki przegrały na wyjeździe z wyżej notowaną i faworyzowaną Szwecją 0:3. Mecz na stadionie w Goeteborgu oglądało 5282 widzów. Pobicie tej frekwencji na nowym stadionie w Tychach będzie ciężkie, ale z całą pewnością absolutnie możliwe - tyska publiczność w ostatnim czasie już nie raz udowodniła, że pobijanie rekordów nie jest jej obce. Tym bardziej, że wstęp na trybuny Stadionu Miejskiego Tychy będzie wolny.

Spotkanie zostanie rozegrane w czwartek, 22 października o godz. 17:30. Mecz będzie bezpośrednio transmitowany w telewizji. Liczymy jednak, że godzina meczu i darmowe bilety przyciągną na trybuny okoliczne kluby, instytucji oraz całe rodziny z dziećmi.

Wejściówki na mecz należy jedynie odebrać w kasach stadionu od poniedziałku, 19 października do dnia mecze w godz. 10-18, podając imiona, nazwiska i nr PESEL osób (zgodnie z Ustawą z dnia 20 marca 2009 r. o bezpieczeństwie imprez masowych), które chcą dopingować biało-czerwone.

Zamówienia grupowe biletów dla klubów/instytucji - powyżej 15 osób: Prosimy o wypełnienie arkusza (kliknij TUTAJ) i przesłanie go na adres bilety@tyski-sport.pl w nieprzekraczalnym terminie do dnia 15 października. Zamówienia grupowe będą do odebrania dzień przed lub w dniu meczu w wyznaczonym punkcie koło Stadionu Miejskiego Tychy.

created by:input.com.pl
Copyright © 2018 Tyski Sport S.A.