Aktualności


Tyscy kibice i stadion na podium - trwa mobilizacja na mecz z Rakowem!

poniedziałek, 31 sierpnia 2015
autor: Tyski Sport S.A.
Fot. Ł. Sobala

Kolejny mecz ligowy na Stadionie Miejskim Tychy przyciągnął rzeszę widzów. Najbliższy cel kibiców i klubu to 10 tysięcy widzów na meczu GKS Tychy - Raków Częstochowa, który zostanie rozegrany 12 września o godzinie 18!

Sobotnie spotkanie 6. kolejki II ligi GKS ze Zniczem Pruszków obserwowało 7 716 widzów, co stanowiło trzecią frekwencję weekendu na meczu piłki nożnej w Polsce! Wynik, który jest największą zasługą kibiców GKS Tychy, pobili tylko fani Jagielloni Białystok (21 172 widzów na meczu z Legią Warszawa) oraz Wisły Kraków (11 503 widzów na meczu ze Śląskiem Wrocław). Tym samym na Stadionie Miejskim Tychy pojawiło się więcej kibiców niż na sześciu pozostałych spotkaniach Ekstraklasy, nie wspominając już o innych meczach na poziomie I i II ligi. Aktualna średnia frekwencja tyskiego stadionu wynosi 6 813 kibiców. Dziękujemy!

Po prawdziwym sierpniowym maratonie, poczas którego GKS w roli gospodarza rozegrał aż cztery spotkania, czas na chwilę wytchnienia. To jednak absolutnie nie oznacza braku mobilizacji na kolejny pojedynek derbowy, w którym to GKS Tychy zmierzy się z Rakowem Częstochowa. Spotkanie odbędzie się w sobotę, 12 września o godz. 18:00. Nasz wspólny cel na to spotkanie - ponownie pobicie rekordu II ligi i 10 tysięcy widzów na naszym stadionie!Jak kupić bilet na ten mecz?

Najszybciej przez Internet! Punkty kasowe przy stadionie będą otwarte w tygodniu poprzedzającym mecz, ale już teraz trwa sprzedaż internetowa biletów na mecz z Rakowem Częstochowa poprzez serwis www.bilety.gkstychy.info. UWAGA! Przypominamy, że wejściówki przez Internet mogą zakupić tylko i wyłącznie osoby uprzednio zweryfikowane w punkcie kasowym. Przy okazji przypominamy procedurę pierwszego logowania w serwisie biletowym:

Jeśli kibic miał założone konto w kasie biletowej, a teraz chciałby zalogować się w serwisie www.bilety.gkstychy.info powinien postępować według następujących kroków:
1. Na stronie www.bilety.gkstychy.info należy wybrać opcję "zaloguj".
2. W pole e-mail lub PESEL należy wpisać PESEL, w pole hasło należy wpisać nazwisko drukowanymi literami (np. KOWALSKI).
3. Pojawi się okno do wprowadzenia adresu e-mail.
4. Następnie strona przekieruje do strony ustawienia nowego hasła do profilu.
Po przejściu tego procesu konto w Internecie jest aktywne.

Po bardziej szczegółowe informacje dotyczące zakupu biletów na mecz GKS - Raków, zapraszamy TUTAJ.

created by:input.com.pl
Copyright © 2018 Tyski Sport S.A.