Aktualności


Prace przy sektorze gości na ukończeniu

wtorek, 18 sierpnia 2015
autor: Michał Rus
Fot. Ł. Sobala

Dzisiaj zostaną ukończone prace przy dostosowaniu sektora gości do przyjmowania kibiców drużyn przyjezdnych na Stadionie Miejskim Tychy.

Przypomnijmy, że pod koniec lipca GKS Tychy otrzymał zgodę Komisji ds. Licencji Klubowych PZPN na rozgrywane meczów II ligi w roli gospodarza na nowym stadionie. Równocześnie klub objęty został nadzorem infrastrukturalnym, w ramach którego komisja zobowiązała klub do dostosowania ogrodzenia otaczającego sektor kibiców przyjezdnych zgodnie z zapisami Podręcznika Licencyjnego w terminie do 31 sierpnia 2015 roku.

W wyniku przeprowadzonych prac m.in. zamontowano boczne wygrodzenia sektorów I1 i I2, których wysokość wynosi 3 metry. Natomiast ogrodzenie pomiędzy trybuną a murawą liczy 2,2 m wysokości. Dzisiaj na płotach dookoła sektora trwa montaż płyty poliwęglanowej. Już wcześniej wykonano inne prace uzgodnione z Państwową Strażą Pożarną i Komendą Wojewódzką Policji w Katowicach, dostosowujące m.in. drogę kibiców gości do ich sektora.

W środę przeglądu wykonanych prac dokonają przedstawiciele Urzędu Miasta i Policji, a po ich pozytywnej opinii, zostanie dokonany końcowy odbiór prac.

created by:input.com.pl
Copyright © 2018 Tyski Sport S.A.