Aktualności


Szczegóły dot. sprzedaży biletów i karnetów

sobota, 25 lipca 2015
autor: Tyski Sport S.A.
Fot. Łukasz Sobala / www.lukaszsobala.com

W najbliższy poniedziałek, 27 lipca od godziny 10:00 w kasach Stadionu Miejskiego Tychy rozpocznie się sprzedaż biletów i karnetów na mecze ligowe w rundzie jesiennej sezonu 2015/16.

Godziny otwarcia kas Stadionu Miejskiego Tychy (dwa punkty: od ul. Baziowej oraz od ul. Edukacji):

Poniedziałek - Piątek (27-31 lipca): 10:00 - 19:00

Dzień meczowy: sobota, 1 sierpnia: od godz. 10:00

Początek meczu GKS Tychy - Wisła Puławy: 19:30 (spotkanie zostanie rozegrane przy sztucznym oświetleniu)

II liga, runda jesienna sezonu 2015/16

Cennik jednorazowych wejściówek:

- Bilet normalny: 10 złotych

- Bilet ulgowy: 5 złotych

Bilet ulgowy przysługuje:
- uczniom i studentom do 26. roku życia - na podstawie ważnej legitymacji szkolnej/studenckiej
- emerytom i rencistom za okazaniem ważnej legitymacji oraz posiadaczom karty Aktywni 60 plus
- osobom niepełnosprawnym za okazaniem orzeczenia o stopniu niepełnosprawności
- opiekunowi osoby niepełnosprawnej
- karta 3+ Liczna Rodzina - dla każdego członka rodziny

- Bilet młynowy (sektory T, U, W i Z): 5 złotych - członkowie Stowarzyszenia Kibiców GKS Tychy "Tyski Fan". Pozostałe osoby według standardowego cennika.

- Dzieci do 13. roku życia: wstęp wolny

- Bilet kibice gości (sektory I1, I2): 10 złotych

Cennik karnetów (obejmują 10 meczów ligowych):

- Karnet normalny: 70 złotych

- Karnet ulgowy: 35 złotych

Karnet ulgowy przysługuje tym samym osobom, które mogą kupić bilet ulgowy. Karnety można zakupić na sektory B, C, D i E, U i W.

- Karnet młynowy (sektory U i W): 35 złotych - członkowie Stowarzyszenia Kibiców GKS Tychy "Tyski Fan". Pozostałe osoby według standardowego cennika.

Wejściówki na sektor VIP

- Pakiet VIP: 2000 zł netto / sezon (12 miesięcy)
- Bilet jednorazowy: 150 netto / mecz

Oferta Businnes Club GKS Tychy: >>>POBIERZ<<<

Informacje odnośnie zakupu biletów lub pakietów VIP:

Beniamin Zapała
Manager Klubu Biznesu GKS Tychy
b.zapala@tyski-sport.pl
+48 669 805 700

Piotr Szołtysek

Manager Klubu Biznesu GKS Tychy
p.szoltysek@tyski-sport.pl
+48 669 805 702


 

PROCEDURA ZAKUPU BILETÓW, KARNETÓW I KART KIBICA - KLIKNIJ >>>TUTAJ<<<.

 

Równocześnie Tyski Sport S.A. informuje, iż:

1. Wymóg podania danych identyfikujących osoby uczestniczące w meczu piłki nożnej poprzez udostępnienie imienia i nazwiska, wizerunku twarzy i numeru PESEL (a w razie gdy nie został on nadany - rodzaju, serii i numeru dokumentu potwierdzającego tożsamość) wynika z Ustawy z dnia 20 marca 2009 r. o bezpieczeństwie imprez masowych, w której jeden z rozdziałów jest poświęcony bezpieczeństwu meczu piłki nożnej. Powyższy wymóg dotyczy wszystkich kibiców, którzy będą chcieli zakupić zarówno bilet jednorazowy, jak i karnet na całą rundę jesienną (nie dotyczy jedynie dzieci poniżej 4. roku życia). Podanie wszystkich danych i wykonanie zdjęcia w kasach stadionu będzie jednorazową czynnością, po której to kibic będzie posiadał zweryfikowany profil i np. będzie mógł w pełni korzystać z internetowego serwisu biletowego www.bilety.gkstychy.info.

2. Na pierwszy mecz ligowy z Wisłą Puławy nie będzie prowadzona sprzedaż internetowa za pośrednictwem portalu www.bilety.gkstychy.info. Zakup wejściówki przez Internet można bowiem dokonać tylko i wyłącznie po uprzednim zweryfikowaniu swojego profilu w jednej z kas Stadionu Miejskiego Tychy. Kibice, których profile zostaną zweryfikowane w kasach stadionu w tygodniu poprzedzającym pierwszy mecz ligowy, będą mogli zakupić wejściówki przez Internet na kolejne spotkania na tyskim stadionie.

3. Obowiązek posiadania Karty Kibica dotyczy jedynie kibiców, którzy zdecydują się na zakup karnetu na całą rundę jesienną. W takim przypadku Karta Kibica będzie upoważniała do wstępu na trybuny Stadionu Miejskiego Tychy przez całą rundę jesienną (będzie pełniła funkcję karnetu). Swoją Kartę Kibica może również wyrobić kibic, który nie zdecyduje się na zakup karnetu – przed kolejnymi meczami będzie mógł dokonywać zakupu jednorazowych biletów właśnie na Kartę Kibica. Karta Kibica będzie ważna przez trzy lata.

4. W celu wyrobienia Karty Kibica, w tygodniu poprzedzającym pierwszy mecz ligowy z Wisłą Puławy należy wypełnić wniosek, który będzie dostępny w kasach Stadionu Miejskiego Tychy. Po wypełnieniu wniosku i zakupu biletu lub karnetu, Karta Kibica będzie do odbioru w jednej ze stadionowych kas w dniu pierwszego meczu z Wisłą Puławy.

5. Wszystkie bilety oraz karnety będą sprzedawane na konkretne miejsca w wybranym przez kibica sektorze i rzędzie.

Gorąco i serdecznie zachęcamy do weryfikowania swoich profili i zakupu biletów oraz karnetów w tygodniu poprzedzającym pierwszy mecz ligowy z Wisłą Puławy. Przypominamy, że dwie kasy Stadionu Miejskiego Tychy będą czynne od poniedziałku do piątku w godz. 10:00 - 19:00. Apelujemy o dokonanie zakupu biletów i karnetów w innym dniu niż dzień meczowy w celu uniknięcia kolejek bezpośrednio przed rozpoczęciem spotkania.

created by:input.com.pl
Copyright © 2018 Tyski Sport S.A.