Aktualności


Zostań wolontariuszem na meczu otwarcia!

piątek, 3 lipca 2015
autor: Tyski Sport S.A.
Fot. Michał Giel / fotoreporter.slask.pl

W związku ze zbliżającym się Otwarciem Stadionu Miejskiego Tychy, które odbędzie się w dniach 18-19 lipca br., Tyski Sport S.A. poszukuje wolontariuszy do pomocy przy organizacji tego wyjątkowego wydarzenia.

Jeśli jesteś energiczną, odpowiedzialną i kontaktową osobą w wieku od 18 do 30 lat i chcesz wziąć udział w Otwarciu Stadionu Miejskiego Tychy, to ta propozycja jest skierowana właśnie do Ciebie!

Zadania wolontariuszy:
- udzielanie informacji o sposobach poruszania się wokół oraz na obiekcie, a także kierowanie do odpowiednich wejść i sektorów
- wydawanie upominków wchodzącym na obiekt
- informacja o komunikacji publicznej
- udział w ceremonii rozpoczynającej mecz

Wolontariuszom zapewniamy:
- szkolenie
- certyfikat udziału w wolontariacie
- niezapomnianą przygodę
- zdobycie doświadczenia w organizacji wielkiej imprezy
- możliwość obejrzenia części meczu
- gadżety dedykowane otwarciu stadionu

Zadaniem wolontariusza będzie obsługa gości i kibiców zarówno podczas Otwarcia Stadionu Miejskiego Tychy, jak i zaplanowanego na kolejny dzień Pikniku Rodzinnego. Mile widziana będzie znajomość języka niemieckiego.

Wiadomość, w której powinny być zawarte: imię i nazwisko zainteresowanej osoby, numer PESEL oraz telefon kontaktowy, prosimy przesłać na adres e-mail: wolontariat@tyski-sport.pl. Zgłoszenia przyjmujemy do 8 lipca br. Tyski Sport S.A. zastrzega sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi osobami.

created by:input.com.pl
Copyright © 2018 Tyski Sport S.A.