Aktualności


Reklamacje dot. sprzedaży internetowej biletów

wtorek, 23 czerwca 2015
autor: Tyski Sport S.A.
Fot. Michał Giel / fotoreporter.slask.pl

Tyski Sport S.A. informuje o sposobie dokonania reklamacji dotyczących zakupu biletów na Otwarcie Stadionu Miejskiego Tychy w sprzedaży internetowej (www.bilety.gkstychy.info).

Problemy związane ze sprzedażą internetową miały związek z dużym zainteresowaniem meczem otwarcia i ogromną ilością użytkowników, którzy w jednym czasie chcieli dokonać zakupu biletów, co przeciążyło łącza internetowe. Konsekwencją przeciążenia serwerów był brak możliwości weryfikacji płatności dokonanej przez Internet. Za utrudnienia przepraszamy.

Reklamowane będą transakcje, za które użytkownik dokonał płatności, a system anulował transakcję.

W celu zgłoszenia reklamacji:

1. Należy wypełnić formularz reklamacji (do pobrania TUTAJ) i przynieść go do jednego, dedykowanego stanowiska w kasie od ul. Baziowej (z napisem "Reklamacje"). Formularz będzie również dostępny przy stanowisku, ale w celu usprawnienia przyjmowania i rozpatrywania reklamacji prosimy o zgłoszenie się do stanowiska z wypełnionym formularzem.

2. Jeśli płatność była dokonywana przelewem tradycyjnym lub przekazem pocztowym, warunkiem koniecznym przyjęcia reklamacji do rozpoznania jest dołączenie potwierdzenia dokonania płatności. Warunek ten nie dotyczy płatności dokonywanych poprzez szybki przelew PayU.

3. Reklamacje nie budzące wątpliwości będą rozpatrywane niezwłocznie w kasie od ul. Baziowej. Roszczeniami Kupującego może być sam zwrot gotówki na rachunek bankowy lub też zwrot gotówki na rachunek bankowy z równoczesną możliwością dokonania ponownego zakupu wejściówek w liczbie odpowiadającej ilości biletów z reklamowanej transakcji.

4. W momencie złożenia reklamacji otrzymają Państwo jego potwierdzenie. Zwrot gotówki na rachunek bankowy nastąpi w przeciągu 10 dni od dnia rozpatrzenia reklamacji. Tym samym w przypadku ponownego zakupu wejściówek w liczbie odpowiadającej ilości biletów z reklamowanej transakcji, będziemy Państwa prosić o dokonanie nowej wpłaty pieniężnej (gotówką lub kartą).

5. Reklamacje mogą być również zgłaszane poprzez wypełnienie formularza reklamacji (do pobrania TUTAJ) i przesłanie go na adres e-mail: reklamacje@tyski-sport.pl. W miarę możliwości sugerujemy jednak, aby osobiście zgłosić się do stanowiska w kasie od ul. Baziowej.

Stanowisko w kasie od ul. Baziowej (z napisem "Reklamacje") będzie czynne od środy (24 czerwca) od godz. 10:

Środa - Sobota (24 - 27 czerwca): 10:00 - 18:00

Poniedziałek - Piątek (29 czerwca - 3 lipca): 12:00 - 18:00

created by:input.com.pl
Copyright © 2018 Tyski Sport S.A.