Aktualności


Sprzedaż biletów na Otwarcie Stadionu Miejskiego Tychy

piątek, 19 czerwca 2015
autor: Tyski Sport S.A.
Fot. Michał Giel / fotoreporter.slask.pl

W najbliższy poniedziałek (22 czerwca) rozpocznie się sprzedaż biletów na Otwarcie Stadionu Miejskiego Tychy, którego największą atrakcją będzie mecz piłki nożnej GKS Tychy - 1.FC Koeln. W rozwinięciu przedstawiamy szczegóły dotyczące dystrybucji biletów.

Sprzedaż biletów będzie prowadzona dwutorowo: w kasach tuż obok stadionu oraz w Internecie za pośrednictwem strony www.bilety.gkstychy.info. W obu miejscach sprzedaż rozpocznie się równocześnie tj. w poniedziałek, 22 czerwca o godz. 12:00.

Sprzedaż biletów w kasach:

Sprzedaż będzie prowadzona w dwóch kasach: od ul. Baziowej oraz ul. Edukacji. W każdej kasie czynnych będzie kilka stanowisk. Jedna osoba może zakupić maksymalnie 5 wejściówek. Otwarcie Stadionu Miejskiego Tychy będzie masową imprezą sportową (mecz piłki nożnej), dlatego zastosowanie mają wymogi ustawowe dot. identyfikacji osób uczestniczących w tej imprezie. Tym samym do zakupu każdej wejściówki będzie konieczne podanie takich danych jak m.in. imię i nazwisko oraz numer PESEL, a osoba kupująca bilety musi okazać kasjerowi dokument tożsamości. W kasach stadionu będzie można zakupić bilety we wszystkich dostępnych sektorach Stadionu Miejskiego Tychy.

Godziny otwarcia kas stadionowych:

Poniedziałek, 22 czerwca: 12:00 - 18:00

Wtorek - Sobota (23 - 26 czerwca): 10:00 - 18:00

Poniedziałek - Piątek (29 czerwca - 3 lipca): 12:00 - 18:00

O godzinach otwarcia kas w następnych tygodniach poinformujemy wkrótce.

Sprzedaż biletów w Internecie:

Sprzedaż będzie prowadzona za pośrednictwem strony www.bilety.gkstychy.info, gdzie będzie opisana procedura zakupu wejściówek. Aby zakupić bilet, konieczne będzie założenia konta poprzez podanie swoich danych osobowych, potwierdzenie rejestracji, a następnie wybór meczu otwarcia i biletu. Założenie konta i zakup biletu będą możliwe od poniedziałku, 22 czerwca od godz. 12:00. Właściciel jednego konta może zakupić maksymalnie 5 wejściówek. Zwracamy uwagę, że w sprzedaży internetowej będą dostępne tylko wybrane sektory Stadionu Miejskiego Tychy.

Cennik biletów:

 

 

Aby zobaczyć cennik w większej rozdzielczości, należy kliknąć TUTAJ.

Dzieci do 6. roku życia - wstęp wolny (bez miejsca siedzącego). W takim przypadku dziecko powinno zająć miejsce na kolanach swojego opiekuna prawnego, z którym weszło na obiekt. Ze względu na komfort uczestnictwa w meczu otwarcia, atrakcyjne ceny wejściówek i przygotowane niespodzianki, które będą przysługiwały tylko i wyłącznie osobie z biletem, sugerujemy zakup biletu ulgowego dla dziecka do 6. roku życia.

Bilety dla mieszkańców okolic Stadionu Miejskiego Tychy:

Z zaproszeniami, które zostały dostarczone do Państwa skrzynek pocztowych oraz z dokumentem tożsamości potwierdzającym właściwy adres zameldowania, zapraszamy do jednego, wyznaczonego stanowiska w kasie od ul. Baziowej w godzinach otwarcia kas. Osoba zameldowana w danym lokalu mieszkalnym może odebrać bezpłatne bilety w wybranym przez siebie sektorze: minimalnie dwa, maksymalnie taką liczbę, ile osób jest zameldowanych w danym lokalu. Do odebrania każdej wejściówki będzie konieczne podanie takich danych jak m.in. imię i nazwisko oraz numer PESEL. Będzie również istniała możliwość bezpośredniego dokupienia wejściówek z zastrzeżeniem, że jedna osoba może odejść od kasy z maksymalną ilością pięciu biletów (chyba że w danym lokalu mieszkalnym jest zameldowanych więcej osób). Bezpłatne bilety należy odebrać w nieprzekraczalnym terminie do 3 lipca.

Bilety dla wygranych uczestników Nocy Muzeów w dniu 16 maja:

W celu odbioru dwóch bezpłatnych biletów dla każdego wygranego uczestnika, zapraszamy do jednego, wyznaczonego stanowiska w kasie od ul. Baziowej z potwierdzeniem wygrania biletów. Do odebrania każdej wejściówki będzie konieczne podanie takich danych jak m.in. imię i nazwisko oraz numer PESEL. Będzie również istniała możliwość bezpośredniego dokupienia wejściówek z zastrzeżeniem, że jedna osoba może odejść od kasy z maksymalną ilością pięciu biletów. Wygrane bilety należy odebrać w nieprzekraczalnym terminie do 3 lipca.

Bilety w dyspozycji Stowarzyszenia Kibiców GKS Tychy "Tyski Fan":

O terminie rozpoczęcia i sposobie dystrybucji biletów stowarzyszenie poinformuje na stronie www.tyskifan.pl.

Media:

Procedura akredytacyjna na Otwarcie Stadionu Miejskiego Tychy rozpocznie się w przyszłym tygodniu.

created by:input.com.pl
Copyright © 2018 Tyski Sport S.A.