Aktualności


Cennik biletów na mecz GKS Tychy - 1.FC Koeln

poniedziałek, 8 czerwca 2015
autor: Tyski Sport S.A.

18 lipca w meczu Otwarcia Stadionu Miejskiego Tychy piłkarze GKS Tychy zmierzą się z niemieckim 1.FC Koeln. Znane są już ceny biletów na to wielkie wydarzenie.

Cennik biletów publikujemy poniżej. Planowana sprzedaż biletów rozpocznie się 22 czerwca. O szczegółach dotyczących sposobu dystrybucji wejściówek poinformujemy w osobnym komunikacie. Bilety będą jednak na pewno dostępne w punktach obsługi klienta zlokalizowanych tuż obok stadionu, a także w sprzedaży internetowej.

 

 

Aby zobaczyć cennik w większej rozdzielczości, należy kliknąć TUTAJ.

Przypomnijmy, że zespół z Kolonii został wybrany na mecz otwarcia nowego stadionu w Tychach nieprzypadkowo. W 1976 roku, po sensacyjnym zdobyciu przez GKS wicemistrzostwa Polski, tyska drużyna zagrała w europejskich pucharach właśnie z drużyną z Niemiec. Tyszanie wówczas nie dali rady naszpikowanej gwiazdami (Wolfgang Overath, Dieter Mueller, Harald Schumacher) drużynie. Po przegranej 0:2 na wyjeździe i remisie 1:1 w meczu rewanżowym odpadli z rozgrywek. Rewanż odbył się na Stadionie Śląskim - tyski obiekt nie nadawał się wówczas do organizacji wydarzenia tej rangi.

Spotkanie GKS Tychy - 1.FC Koeln będzie największą, ale nie jedyną atrakcją Otwarcia Stadionu Miejskiego Tychy. Wkrótce zostanie opublikowany szczegółowy plan imprezy.

created by:input.com.pl
Copyright © 2018 Tyski Sport S.A.