Aktualności


Galeria zdjęć - stan inwestycji na dzień 21 listopada 2014

sobota, 22 listopada 2014
autor: Michał Rus
Fot. Michał Giel / fotoreporter.slask.pl

Zapraszamy do obejrzenia świetnej galerii zdjęć obrazującej stan inwestycji na dzień 21 listopada 2014 roku. Autorem zdjęć jest Michał Giel / www.fotoreporter.slask.pl. W rozwinięciu również krótki opis ostatnich prac.

Zewnętrzne ściany boczne obiektu (wykonane z blachy aluminiowej) pokrywają już całą trybunę wschodnią, północną i zachodnią. Do wykonania pozostały jedynie prace w narożniku południowo-zachodnim.

 

Pojawiły się oszklenia powierzchni komercyjnych pod trybuną wschodnią. Już wcześniej identyczne prace wykonano pod trybuną południową.

 

Teren na przyszłą murawę jest już w pełnym władaniu wyspecjalizowanej firmy, która w odpowiedni sposób przygotowuje podłoże. Wewnątrz stadionu nie ma już żadnych śladów po ogromnych dźwigach.

 

Ostatnie elementy pokrycia dachu należy już tylko zamontować w narożniku od strony ul. Edukacji i Baziowej.

 

Nad wszystkimi trybunami znajdują się już reflektory. W każdym przypadku pewna część lamp jest usadawiana na szczycie, a pewna część pod zadaszeniem obiektu.

 

Na poziomie II piętra pojawiły się dwie kładki, którymi kibice drużyn gości będą wchodzili z klatki schodowej na trybuny tyskiego stadionu (trybuna północna).

 

W betonowe prefabrykaty stanowiące trybuny zachodnią i północną wmontowano śruby pod szyny, na których będą znajdowały się krzesełka w barwach GKS Tychy.

 

Trwa budowa dwóch punktów obsługi klienta - jeden będzie zlokalizowany od strony ul. Baziowej, a drugi przy ul. Edukacji.

Aby zobaczyć wszystkie najnowsze zdjęcia, należy kliknąć TUTAJ.


Zobacz galerię zdjęć!


created by:input.com.pl
Copyright © 2018 Tyski Sport S.A.