Aktualności


Pierwsze elementy oświetlenia - galeria zdjęć z dnia 4 listopada 2014 r.

środa, 5 listopada 2014
autor: Michał Rus
Fot. M. Rus

Na terenie przyszłego Stadionu Miejskiego Tychy trwają nieustanne prace budowlane. Najciekawszą informacją jest fakt, iż u szczytu zadaszenia pojawiły się pierwsze elementy oświetlenia.

Na dzień dzisiejszy zamontowano 40 lamp reflektorów u szczytu trybuny zachodniej oraz północnej. Łącznie stadion w Tychach będzie wyposażony w 218 lamp, które będą znajdowały się zarówno na szczycie, jak i pod zadaszeniem - tak, aby równomiernie oświetlać całą płytę obiektu.

Nad stadioniem góruje już komplet 92 dźwigarów pod zadaszenie. Ostatnie stalowe elementy zostały zamontowane w narożniku od strony ul. Edukacji i Baziowej. Na obecną chwilę montaż zadaszenia został zrealizowany w ok. 85 %. Do wykonania zostało jedynie pokrycie trybuny południowej oraz wspomnianego wcześniej narożnika. Trwa demontaż przedostatniego ogromnego dźwigu.

Na zewnątrz obiektu trwa montaż stalowej konstrukcji oraz ścian bocznych. Blacha aluminiowa pokrywa już trzy narożniki oraz całą trybunę wschodnią. Za trybuną wschodnią pojawiły się również schody prowadzące z poziomu powierzchni komercyjnych na parking.

Wewnątrz obiektu mają miejsce m.in. prace przy ścianach działowych przyszłych pomieszczeń restauracyjnych i konferencyjnych, a także wykonano zewnętrzne oszklenia powierzchni komercyjnych od strony ul. Edukacji.

Aby zobaczyć najnowszą galerię zdjęć, należy kliknąć TUTAJ.


Zobacz galerię zdjęć!


created by:input.com.pl
Copyright © 2018 Tyski Sport S.A.