Aktualności


Ogromny sukces dnia otwartego stadionu!

niedziela, 12 października 2014
autor: Michał Rus
Fot. P. Hołojda

Ponad 800 osób wzięło udział w Dniu Otwartym budowy Stadionu Miejskiego Tychy. Organizację wydarzenia należy ocenić bardzo pozytywnie - praktycznie wszyscy zwiedzający byli pod wrażeniem stanu inwestycji.

Impreza trwała osiem godzin, a liczące ok. 50 osób grupy wchodziły na teren budowy co pół godziny. Dzieci otrzymywały balony w barwach GKS Tychy, a dorośli dedykowane stadionowi foldery promocyjne.

Wszyscy uczestnicy zwiedzania mogli dokładnie dowiedzieć się, jakie prace zostały już wykonane, ale przede wszystkim na własne oczy przekonać się, w jak zaawansowanym stanie jest już cała inwestycja.

W sobotę były kontynuowane prace przy podłożu pod murawę. Alina Sowa, prezes spółki Tyski Sport S.A. zdradziła, że jeszcze w tym roku na trybunach pojawią się pierwsze krzesełka. - Natomiast montaż samej murawy nastąpi już po zimie. Termin oddania obiektu do użytku, czyli połowa 2015 roku, nie jest zagrożony. Imprezą otwarcia będzie mecz piłkarski z zagranicznym rywalem, a później chcemy zorganizować koncert. Zależy nam na podkreśleniu, że Stadion Miejski w Tychach będzie wielofunkcyjnym obiektem - dodała Alina Sowa.

Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć z wydarzenia - kliknij TUTAJ.


Zobacz galerię zdjęć!


created by:input.com.pl
Copyright © 2018 Tyski Sport S.A.