Aktualności


W sobotę Dzień Otwarty - informacja dla zapisanych

czwartek, 9 października 2014
autor: Michał Rus
Fot. M. Rus

W najbliższą sobotę (11 października) na terenie budowy Stadionu Miejskiego Tychy odbędzie się Dzień Otwarty. Do udziału w wydarzeniu zgłosiła się maksymalna liczba 800 osób.

Osoby, którym drogą elektroniczną zostały wysłane potwierdzenia rezerwacji miejsc na daną godzinę, prosimy o punktualne przybycie oraz stosowanie się do zaleceń i próśb organizatorów Dnia Otwartego. Przypominamy, że jednorazowo na terenie budowy może przebywać maksymalnie 50 osób, a wejście grup następuje co pół godziny. Prosimy o ubiór obuwia na płaskiej podeszwie.

Wejście na terenie budowy będzie następowało od strony ul. Baziowej (mniej więcej w połowie ulicy, przy głównym wejściu na stadion). W związku z powyższym apelujemy o nieporuszanie się samochodami osobowymi po ul. Baziowej.

Samochody osobowe prosimy pozostawiać na parkingu wzdłuż ul. Edukacji (na wysokości Krytej Pływalni) oraz na placu szutrowym przy Potoku Tyskim (wjazd od ul. Starokościelnej).

W związku z licznymi zapytaniami informujemy, iż na terenie budowy jak najbardziej istnieje możliwość wykonywania zdjęć.

created by:input.com.pl
Copyright © 2018 Tyski Sport S.A.