Aktualności


Dni Otwarte budowy Stadionu Miejskiego Tychy!

czwartek, 25 września 2014
autor: Michał Rus
Fot. Dorota Ziętek / dorotazietek.pl

Tyski Sport S.A. zaprasza do udziału w Dniach Otwartych budowy Stadionu Miejskiego Tychy, które odbędą się w sobotę, 11 października.

W połowie 2015 roku swoją działalność rozpocznie jeden z najpiękniejszych obiektów sportowych na Śląsku. Na początku 2013 roku stadion, który służył tyszanom przez ostatnie 42 lata, został zrównany z ziemią, a obecnie w jego miejscu powstaje fantastyczny obiekt spełniający kryteria najnowocześniejszych stadionów w Europie. Pomieści on na swoich w pełni zadaszonych trybunach ponad 15 tysięcy kibiców lub spragnionych wrażeń kulturalnych widzów – stadion jest przystosowany do organizacji na jego terenie koncertów i innych wydarzeń kulturalno-artystycznych.

Stan inwestycji jest już bardzo zaawansowany. Powstała praktycznie cała konstrukcja żelbetowa i zadaszenia obiektu. Trwa montaż pokrycia zadaszenia.

Budowa Stadionu Miejskiego jest jedną z największych inwestycji prowadzonych na terenie miasta Tychy w ostatnich latach. Budowa cieszy się dużym zainteresowaniem wśród tyszan i potencjalnych partnerów. Dni Otwarte będą więc idealną okazją do przekonania się na własne oczy, jak bardzo zaawansowane są prace na terenie budowy.

Do udziału w wydarzeniu zapraszamy wszystkich zainteresowanych budową stadionu w Tychach - mieszkańców miasta Tychy i okolic oraz przedstawicieli mediów. Zwiedzanie rozpocznie się o godz. 9.00, a zakończy o godz. 15.00.

Szczegóły dotyczące Dni Otwartych budowy Stadionu Miejskiego Tychy w dniu 11 października:

1. Zwiedzanie będzie się rozpoczynało co pół godziny: 9:00, 9:30, 10:00, 10:30, 11:00, 11:30, 12:00, 12:30, 13:00, 13:30, 14:00, 14:30.

2. Maksymalna ilość uczestników na daną godzinę: 50.

3. Wejście na teren budowy będzie następowało od strony ul. Baziowej - główne wejście na stadion.

4. Obowiązują zapisy drogą elektroniczną: dniotwarte@tyski-sport.pl.

W wiadomości należy podać imiona i nazwiska zgłoszonych osób oraz wybraną godzinę rozpoczęcia zwiedzania. Prosimy pamiętać o odpowiednim obuwiu.

Zapraszamy!

created by:input.com.pl
Copyright © 2018 Tyski Sport S.A.