Aktualności


Galeria zdjęć wraz z opisem - stan inwestycji na dzień 28 sierpnia 2014 r.

piątek, 29 sierpnia 2014
autor: Michał Rus
Fot. M. Rus

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć obrazującej stan inwestycji na dzień 28 sierpnia 2014 roku. Niektóre zdjęcia zawierają opis postępu prac. Gorąco zachęcamy!

Widok na trybunę południową (od strony ul. Edukacji). W widocznym po prawej narożniku zlokalizowana będzie restauracja z salą bankietową oraz ogromna sala konferencyjna.

 

Dźwigary dachowe pokryły już całą trybunę północną (od strony domków jednorodzinnych). W czwartkowe popołudnie zamontowanych było 45 dźwigarów, a więc niemal połowa z zaprojektowanych 92.

 

Trybuna zachodnia (główna - od strony ul. Baziowej) jest już praktycznie cała przykryta dachem, który stanowi blacha fałdowa.

 

Promenada na poziomie I piętra trybuny głównej. W pomieszczeniach widocznych po lewej będą znajdować się punkty gastronomiczne oraz toalety.

 

Główne wejście na stadion - od strony ul. Baziowej. To w tym miejscu już w przyszłym roku piłkarze GKS Tychy oraz ich rywale będą wchodzili na nowy obiekt.

 

W budynku głównym, na poziomie parteru, pojawiły się pierwsze zewnętrzne oszklenia.

 

Na wcześniej zamontowanej blasze fałdowej umieszczonej na elewacji zewnętrznej stadionu (mniejszy element po prawej stronie), pracownicy umieszczają płaską blachę aluminiową (od lewej), która zdecydowanie wpłynie na walory estetyczne obiektu.

 

Powstaje parking od strony ul. Edukacji.

 

Miejsca przeznaczone na powierzchnie komercyjne znajdują się na parterze trybun południowej (ul. Edukacji) oraz wschodniej (od strony pola golfowego, obecnie zaplecze budowy).

 

Widok na trybunę północną z poziomu "zero". To te miejsca będą zajmowali kibice drużyn gości.

 

Budowa stopni na trybunie wschodniej.

 

Widok bryły stadionu ze sztucznego boiska.

 

Aby zobaczyć więcej zdjęć, wystarczy kliknąć TUTAJ.


Zobacz galerię zdjęć!


created by:input.com.pl
Copyright © 2018 Tyski Sport S.A.