Aktualności


Tyski Festiwal Disco Polo&Dance na Stadionie Miejskim

piątek, 18 sierpnia 2017
autor: Krzysztof Trzosek

Stadion Miejski Tychy, to nie tylko arena piłkarskich wydarzeń. 31 sierpnia w akcji zobaczymy największe gwiazdy Disco Polo. W ostatni dzień wakacji odbędzie się Tyski Festiwal Disco Polo&Dance. To pierwsze takie wydarzenie w historii stadionu. Na murawie wystąpią- Weekend, Andre, DBomb, Freaky Boys, Łobuzy, Mig, Czadoman, Big Party, Exotic i Marcus.

- Chcemy, żeby Stadion Miejski był tym punktem w mieście, gdzie przychodzą całe rodziny, nie tylko na mecze, ale też koncerty. Na inaugurację tego nowego rozdziału w historii naszego obiektu wybraliśmy imprezę bardzo rozrywkową- mówi Grzegorz Bednarski, prezes Tyski Sport S.A.- mówi Grzegorz Bednarski, prezes Tyski Sport S.A.

Scena na której wystąpią największe gwiazdy Disco Polo zostanie zlokalizowana na murawie. Dzięki wykorzystaniu specjalnych paneli na płytę boiska wejdzie także kilka tysięcy osób. 

-Panele, które będą wykorzystywane w Tychach służą do niemal wszystkich koncertów i to nie tylko w Polsce. Z uwagi na brak tego typu produktów, firma, która zabezpiecza naszą imprezę, odpowiadała m.in za koncert  Robbie Williamsa. Bez wątpienia robią to bardzo profesjonalnie- dodaje Jacek Bazan, właściciel restauracji Stadionova.

Organizatorzy koncertu spodziewają się frekwencji na poziomie 8000-10 000. Bilety cały czas można kupić na ebilet.pl, biletriach, Mediamarkt, Saturn, Empik oraz Stadionie Miejskim. Kasy są otwarte od poniedziałku do piątku, 12-18 oraz w dni meczowe. Wejściówki będzie można także nabyć w dniu koncertu.

- Ja do tej pory nie znałem dosyć dobrze tego gatunku muzyki. Zawsze go lubiłem, ale nigdy się nie wdrażałem. Po głębszej analizie, przygotowując zestawienie zespołów popatrzyłem przede wszystkim na ilość odsłon wykonawców poszczególnych utworów na Youtube. Łączna liczba odsłon tych przebojów, które wystąpią podczas koncertu przekracza 1 200 000 000. To robi wrażenie i tym przede wszystkim się kierowałem- podkreśla Jacek Bazan, właściciel restauracji Stadionova.

Tyski Festiwal Disco Polo&Dance rozpocznie się o 16. Bramy stadionu zostaną otwarte godzinę wcześniej.


Zobacz materiał video!


created by:input.com.pl
Copyright © 2018 Tyski Sport S.A.