Aktualności


Reprezentacja Czech U-21 trenowała w Tychach

czwartek, 15 czerwca 2017
autor: Krzysztof Trzosek

To był dopiero przedsmak wielkiego piłkarskiego święta. Dziś w Tychach na boisku OKS ZET Tychy reprezentacja Czech U-21 odbyła oficjalny trening przed Mistrzostwami Europy. Zajęcia były otwarte dla publiczności oraz mediów.  Pojawiło się około 400 osób.

Zajęcia trwały nieco ponad godzinę. Nasi południowi sąsiedzi najpierw mieli krótką rozgrzewkę, a następnie odbyła się gierka treningowa. W jej trakcie podopieczni Lavicki zaprezentowali próbkę swoich technicznych możliwości. Licznie zgromadzeni kibice zobaczyli także kilka bramek. Po treningu wszyscy zawodnicy rozdawali autografy oraz udzielali wywiadów. Do Tychów przyjechało kilkudziesięciu dziennikarzy z Czech.

Podopieczni Vítězslava Lavička gościli w Tychach już po raz drugi. W marcu Czesi odbyli trening na murawie Stadionu Miejskiego oraz spotkali się z mieszkańcami Tychów w Pasażu Kultury Andromeda.

W najbliższą sobotę podopieczni Lavicki ponownie przyjadą do Tychów. O godzinie 18:30 odbędzie się konferencja prasowa, a pół godziny póżniej trening na murawie Stadionu Miejskiego. Już w niedzielę Czesi zagrają przeciwko reprezentacji Niemiec.

created by:input.com.pl
Copyright © 2018 Tyski Sport S.A.