Aktualności


Ruszyły zapisy na wolontariat UEFA EURO 2017 U21!

czwartek, 15 września 2016
autor: UEFA EURO U21 2017

6-tego września 2016 roku został uruchomiony formularz rejestracyjny na Wolontariat Mistrzostw Europy UEFA Euro U21. Przypominamy, że impreza odbędzie się w 2017 roku w sześciu polskich miastach. Nie traćcie czasu – zapraszamy na wolontariat!

 
Turniej rozpocznie się 16-tego czerwca 2017 roku spotkaniem w Lublinie, a zakończy 30-tego czerwca w Krakowie. Będzie to pierwsza impreza tej kategorii wiekowej, w której udział weźmie 12 drużyn. Reprezentacja Polski jako gospodarz ma zapewniony udział, a o pozostałe 11 miejsc od marca 2015 roku walczą 52 zespoły.
 
Z okazji imprezy, która odbędzie się w Bydgoszczy, Gdyni, Krakowie, Kielcach, Lublinie i Tychach, ruszył nabór wolontariuszy do pracy przy organizacji tego wydarzenia. Program wolontariatu obejmować będzie przygotowania i obsługę meczów mistrzostw, ale także organizację wydarzeń towarzyszących turniejowi.
 
Rekrutacja wolontariuszy wystartowała 6-tego września i dotyczy wszystkich 6 miast. Szczegóły na temat Wolontariatu i formularz rekrutacyjny znajdują się TUTAJ.
 
Przypominamy, że na wolontariat mogą się zgłosić tylko osoby, które są pełnoletnie. Zgłaszajcie swoją aplikację, czekamy!
created by:input.com.pl
Copyright © 2018 Tyski Sport S.A.