Aktualności


Półfinał Mistrzostw Europy U-21 w Tychach!

wtorek, 7 czerwca 2016
autor: Krzysztof Trzosek

To już pewne. Półfinał Mistrzostw Europy U-21 zostanie rozegrany w Tychach! Na Stadionie Miejskim odbędą się również trzy mecze fazy grupowej.

-Od samego początku staraliśmy się o organizację półfinału, bo Tychy po prostu na niego zasługiwały. Cieszymy się, że będziemy jedną z dwóch najważniejszych aren Młodzieżowych Mistrzostw Europy. To będzie nie tylko wielkie wydarzenie dla miasta, ale również całego  regionu. Będą na nas skierowane oczy całego świata, ale my nie boimy się nowych wyzwań. Pod względem organizacyjnym wszystko będzie na najwyższym poziomie. Czekają nas cztery fantastyczne mecze. W końcu drużyna U-21 jest bezpośrednim zapleczem reprezentacji narodowej, a wielu zawodników odgrywa już znaczące role w swoich klubach- mówi Grzegorz Bednarski, prezes Tyski Sport S.A.

Mistrzostwa Europy U-21 zostaną rozegrane na sześciu stadionach w Polsce. W turnieju wystąpi 12 drużyn, które zostaną podzielone na trzy grupy. Do półfinałów awansują 3 zwycięzcy grup oraz drużyna z drugiego miejsca. Turniej rozpocznie się 16 czerwca, półfinały zaplanowano na 27 czerwca, finał odbędzie się 30 w Krakowie.

 

created by:input.com.pl
Copyright © 2018 Tyski Sport S.A.