Aktualności


Mecz Polska - Dania na Stadionie Miejskim Tychy!

wtorek, 22 marca 2016
autor: Patrycja Hołojda
fot. Łączy Nas Piłka

W kolejnym meczu eliminacyjnym do Mistrzostw Europy kobiet, które w 2017 roku odbędą się w Holandii, reprezentacja Polski zmierzy się z Danią. Spotkanie zostanie rozegrane w czwartek, 7 kwietnia o godz. 20:00 na Stadionie Miejskim Tychy. Mecz będzie bezpośrednio transmitowany w Polsat Sport. 

22 października 2015 roku na tyskim stadionie odbył się pierwszy mecz pod egidą UEFA, w którym Reprezentacja Polski kobiet zmierzyła się z Reprezentacją Słowacji. Polki zwyciężyły 2:0 po golach Natalii Chudzik i Dominiki Grabowskiej, a na Stadionie Miejskim Tychy po raz kolejny został pobił rekord frekwencji - tym razem na meczu kobiecej piłki w Polsce. Pojedynek eliminacyjny do mistrzostw Europy Polska - Słowacja oglądało 6041 widzów. Mamy nadzieję, że w kwietniu ponownie uda nam się pobić ten rekord!

Podobnie jak na ubiegłoroczne spotkanie wstęp będzie bezpłatny, trzeba będzie jednak odebrać darmową miejscówkę w kasach stadionu, podając imię, nazwisko i nr PESEL (zgodnie z Ustawą z dnia 20 marca 2009 r. o bezpieczeństwie imprez masowych). Informacje na temat terminów dystrybucji zaproszeń podamy w najbliższym czasie.

Zamówienia grupowe biletów dla klubów/instytucji - powyżej 15 osób:
Prosimy o wypełnienie arkusza (kliknij TUTAJ) i przesłanie go na adres bilety@tyski-sport.pl w nieprzekraczalnym terminie do dnia 4 kwietnia br. Zamówienia grupowe będą do odebrania dzień przed lub w dniu meczu w wyznaczonym punkcie koło Stadionu Miejskiego Tychy.

created by:input.com.pl
Copyright © 2018 Tyski Sport S.A.