position: absolute; right: 25px; top: 48pxposition: absolute; right: 05px; top: 28px

Terminarz

Piłka nożna › Rezerwy › Terminarz

Haiz IV liga, grupa 2 » sezon 2018/2019



kolejka 1

GKS Radziechowy-Wieprz - KS Decor Bełk 2018-08-11, 17:00 2:3
Dąb Gaszowice - LKS Czaniec 2018-08-11, 17:00 0:2
Polonia Łaziska Górne - GKS II Tychy 2018-08-11, 17:00 0:1
Drzewiarz Jasienica - Wilki Wilcza 2018-08-11, 17:00 3:2
KS Płomień Połomia - Unia Racibórz 2018-08-11, 17:00 1:1
Kuźnia Ustroń - LKS Goczałkowice Zdrój 2018-08-11, 17:00 1:0
Podbeskidzie II Bielsko-Biała - MRKS Czechowice-Dziedzice 2018-08-12, 16:00 1:1
Spójnia Landek - Odra Centrum Wodzisław Śląski 2018-08-12, 17:00 1:1

kolejka 2

Unia Racibórz - Spójnia Landek 2018-08-15, 17:00 2:0
MRKS Czechowice-Dziedzice - KS Płomień Połomia 2018-08-15, 17:00 5:0
Wilki Wilcza - Podbeskidzie II Bielsko-Biała 2018-08-15, 17:00 2:3
Drzewiarz Jasienica - GKS II Tychy 2018-08-15, 17:00 3:0
LKS Czaniec - Polonia Łaziska Górne 2018-08-15, 17:00 1:0
GKS Radziechowy-Wieprz - Dąb Gaszowice 2018-08-15, 17:00 0:1
KS Decor Bełk - LKS Goczałkowice Zdrój 2018-08-15, 17:00 3:2
Odra Centrum Wodzisław Śląski - Kuźnia Ustroń 2018-08-15, 17:00 1:2

kolejka 3

Dąb Gaszowice - KS Decor Bełk 2018-08-18, 17:00 2:3
Polonia Łaziska Górne - GKS Radziechowy-Wieprz 2018-08-18, 17:00 1:1
Drzewiarz Jasienica - LKS Czaniec 2018-08-18, 17:00 2:0
KS Płomień Połomia - Wilki Wilcza 2018-08-18, 17:00 0:3
Spójnia Landek - MRKS Czechowice-Dziedzice 2018-08-18, 17:00 1:2
LKS Goczałkowice Zdrój - Odra Centrum Wodzisław Śląski 2018-08-18, 17:00 1:1
Kuźnia Ustroń - Unia Racibórz 2018-08-18, 17:00 1:1
Podbeskidzie II Bielsko-Biała - GKS II Tychy 2018-08-19, 16:00 2:2

kolejka 4

GKS II Tychy - KS Płomień Połomia 2018-08-25, 11:00 4:1
KS Decor Bełk - Odra Centrum Wodzisław Śląski 2018-08-25, 17:00 2:1
Unia Racibórz - LKS Goczałkowice Zdrój 2018-08-25, 17:00 0:0
Wilki Wilcza - Spójnia Landek 2018-08-25, 17:00 0:0
LKS Czaniec - Podbeskidzie II Bielsko-Biała 2018-08-25, 17:00 4:2
Dąb Gaszowice - Polonia Łaziska Górne 2018-08-25, 17:00 0:0
MRKS Czechowice-Dziedzice - Kuźnia Ustroń 2018-08-25, 17:00 2:2
GKS Radziechowy-Wieprz - Drzewiarz Jasienica 2018-08-26, 17:00 0:0

kolejka 5

Spójnia Landek - GKS II Tychy 2018-09-01, 15:00 0:4
Polonia Łaziska Górne - KS Decor Bełk 2018-09-01, 16:00 1:0
Drzewiarz Jasienica - Dąb Gaszowice 2018-09-01, 16:00 0:1
KS Płomień Połomia - LKS Czaniec 2018-09-01, 16:00 0:4
MRKS Czechowice-Dziedzice - LKS Goczałkowice Zdrój 2018-09-01, 16:00 1:1
Odra Centrum Wodzisław Śląski - Unia Racibórz 2018-09-01, 17:00 0:1
Kuźnia Ustroń - Wilki Wilcza 2018-09-01, 17:00 3:0
Podbeskidzie II Bielsko-Biała - GKS Radziechowy-Wieprz 2018-09-02, 16:00 2:0

kolejka 6

Unia Racibórz - KS Decor Bełk 2018-09-08 1:1
MRKS Czechowice-Dziedzice - Odra Centrum Wodzisław Śląski 2018-09-08 0:3
Wilki Wilcza - LKS Goczałkowice Zdrój 2018-09-08 3:4
LKS Czaniec - Spójnia Landek 2018-09-08 2:0
GKS Radziechowy-Wieprz - KS Płomień Połomia 2018-09-08 5:0
Dąb Gaszowice - Podbeskidzie II Bielsko-Biała 2018-09-08 4:1
Polonia Łaziska Górne - Drzewiarz Jasienica 2018-09-08 2:2
GKS II Tychy - Kuźnia Ustroń 2018-09-09, 11:00 1:1

kolejka 7

Drzewiarz Jasienica - KS Decor Bełk 2018-09-15, 16:00 2:0
KS Płomień Połomia - Dąb Gaszowice 2018-09-15, 16:00 6:1
Spójnia Landek - GKS Radziechowy-Wieprz 2018-09-15, 16:00 0:1
Odra Centrum Wodzisław Śląski - Wilki Wilcza 2018-09-15, 16:00 1:2
Unia Racibórz - MRKS Czechowice-Dziedzice 2018-09-15, 16:00 3:1
GKS II Tychy - LKS Goczałkowice Zdrój 2018-09-16, 11:00 2:1
Podbeskidzie II Bielsko-Biała - Polonia Łaziska Górne 2018-09-16, 16:00 0:3
Kuźnia Ustroń - LKS Czaniec 2018-09-16, 16:00 1:2

kolejka 8

LKS Czaniec - LKS Goczałkowice Zdrój 2018-09-22, 14:00 4:0
KS Decor Bełk - MRKS Czechowice-Dziedzice 2018-09-22, 16:00 0:0
Wilki Wilcza - Unia Racibórz 2018-09-22, 16:00 1:0
Dąb Gaszowice - Spójnia Landek 2018-09-22, 16:00 0:2
Polonia Łaziska Górne - KS Płomień Połomia 2018-09-22, 16:00 1:0
Drzewiarz Jasienica - Podbeskidzie II Bielsko-Biała 2018-09-22, 16:00 3:1
GKS Radziechowy-Wieprz - Kuźnia Ustroń 2018-09-22, 16:00 0:0
GKS II Tychy - Odra Centrum Wodzisław Śląski 2018-09-23, 11:00 3:3

kolejka 9

GKS Radziechowy-Wieprz - LKS Goczałkowice Zdrój 2018-09-29, 15:00 1:0
Unia Racibórz - GKS II Tychy 2018-09-29, 15:00 1:1
KS Płomień Połomia - Drzewiarz Jasienica 2018-09-29, 16:00 0:6
Spójnia Landek - Polonia Łaziska Górne 2018-09-29, 16:00 0:4
Odra Centrum Wodzisław Śląski - LKS Czaniec 2018-09-29, 16:00 0:0
MRKS Czechowice-Dziedzice - Wilki Wilcza 2018-09-29, 16:00 1:0
Kuźnia Ustroń - Dąb Gaszowice 2018-09-29, 16:00 6:1
Podbeskidzie II Bielsko-Biała - KS Decor Bełk 2018-09-30, 16:00 2:3

kolejka 10

LKS Czaniec - Unia Racibórz 2018-10-06, 15:00 3:0
GKS Radziechowy-Wieprz - Odra Centrum Wodzisław Śląski 2018-10-06, 15:00 0:0
Dąb Gaszowice - LKS Goczałkowice Zdrój 2018-10-06, 15:00 0:2
Drzewiarz Jasienica - Spójnia Landek 2018-10-06, 15:00 2:1
KS Decor Bełk - Wilki Wilcza 2018-10-06, 15:00 3:0
Polonia Łaziska Górne - Kuźnia Ustroń 2018-10-06, 15:00 1:3
GKS II Tychy - MRKS Czechowice-Dziedzice 2018-10-07, 11:00 1:3
Podbeskidzie II Bielsko-Biała - KS Płomień Połomia 2018-10-07, 15:00 2:0

kolejka 11

KS Płomień Połomia - KS Decor Bełk 2018-10-13, 15:00 2:3
Spójnia Landek - Podbeskidzie II Bielsko-Biała 2018-10-13, 15:00 0:0
Polonia Łaziska Górne - LKS Goczałkowice Zdrój 2018-10-13, 15:00 1:1
Odra Centrum Wodzisław Śląski - Dąb Gaszowice 2018-10-13, 15:00 0:0
Unia Racibórz - GKS Radziechowy-Wieprz 2018-10-13, 15:00 1:2
Wilki Wilcza - GKS II Tychy 2018-10-13, 15:00 1:1
Kuźnia Ustroń - Drzewiarz Jasienica 2018-10-13, 15:00 2:0
MRKS Czechowice-Dziedzice - LKS Czaniec 2018-10-14, 15:00 0:2

kolejka 12

KS Decor Bełk - GKS II Tychy 2018-10-20, 15:00 1:2
LKS Czaniec - Wilki Wilcza 2018-10-20, 15:00 1:0
MRKS Czechowice-Dziedzice - GKS Radziechowy-Wieprz 2018-10-20, 15:00 3:1
Polonia Łaziska Górne - Odra Centrum Wodzisław Śląski 2018-10-20, 15:00 2:1
Drzewiarz Jasienica - LKS Goczałkowice Zdrój 2018-10-20, 15:00 3:1
KS Płomień Połomia - Spójnia Landek 2018-10-20, 15:00 0:4
Dąb Gaszowice - Unia Racibórz 2018-10-21, 15:00 3:2
Podbeskidzie II Bielsko-Biała - Kuźnia Ustroń 2018-10-21, 15:00 2:2

kolejka 13

Spójnia Landek - KS Decor Bełk 2018-10-27, 14:00 0:1
Unia Racibórz - Polonia Łaziska Górne 2018-10-27, 14:00 2:3
MRKS Czechowice-Dziedzice - Dąb Gaszowice 2018-10-27, 14:00 4:0
Wilki Wilcza - GKS Radziechowy-Wieprz 2018-10-27, 14:00 2:2
Odra Centrum Wodzisław Śląski - Drzewiarz Jasienica 2018-10-27, 15:00 1:1
Kuźnia Ustroń - KS Płomień Połomia 2018-10-28, 14:00 4:0
Podbeskidzie II Bielsko-Biała - LKS Goczałkowice Zdrój 2018-10-28, 14:30 0:1
GKS II Tychy - LKS Czaniec 2019-03-09, 15:00

kolejka 14

KS Decor Bełk - LKS Czaniec 2018-11-03, 14:00 1:1
Dąb Gaszowice - Wilki Wilcza 2018-11-03, 14:00 4:3
Polonia Łaziska Górne - MRKS Czechowice-Dziedzice 2018-11-03, 14:00 1:1
Drzewiarz Jasienica - Unia Racibórz 2018-11-03, 14:00 1:1
KS Płomień Połomia - LKS Goczałkowice Zdrój 2018-11-03, 14:00 0:2
Spójnia Landek - Kuźnia Ustroń 2018-11-03, 14:00 1:3
GKS II Tychy - GKS Radziechowy-Wieprz 2018-11-04, 11:00 1:1
Podbeskidzie II Bielsko-Biała - Odra Centrum Wodzisław Śląski 2018-11-04, 11:00 1:4

kolejka 15

Unia Racibórz - Podbeskidzie II Bielsko-Biała 2018-11-10, 13:30 3:1
Drzewiarz Jasienica - MRKS Czechowice-Dziedzice 2018-11-10, 13:30 1:1
Wilki Wilcza - Polonia Łaziska Górne 2018-11-10, 13:30 1:0
LKS Czaniec - GKS Radziechowy-Wieprz 2018-11-10, 13:30 2:1
KS Decor Bełk - Kuźnia Ustroń 2018-11-10, 13:30 3:0
Odra Centrum Wodzisław Śląski - KS Płomień Połomia 2018-11-10, 14:00 3:0 W
GKS II Tychy - Dąb Gaszowice 2018-11-11, 11:00 4:2
LKS Goczałkowice Zdrój - Spójnia Landek 2019-03-09, 15:00

Puchar Polski » sezon 2018/2019



Sokół Wola - GKS II Tychy 2018-08-22, 17:00 2:0

Sparingi » sezon 2018/2019



Przemsza Siewierz - GKS II Tychy 2018-07-14 0:3
Polonia Łaziska Górne - GKS II Tychy 2018-07-21 1:1
MRKS Czechowice-Dziedzice - GKS II Tychy 2018-07-25 1:0
MKS Myszków - GKS II Tychy 2018-07-28 2:2
Pogoń Imielin - GKS II Tychy 2018-08-01 1:1
Unia Kosztowy - GKS II Tychy 2018-08-04 2:2

Wyszukiwarka



Tabela ligowa

1. Raków Częstochowa 48
2. Sandecja Nowy Sącz 38
3. Stal Mielec 37
4. ŁKS Łódź 37
5. Podbeskidzie Bielsko-Biała 32
6. Puszcza Niepołomice 30
7. Chojniczanka Chojnice 29
8. GKS 1962 Jastrzębie 29
9. Bruk-Bet Termalica Nieciecza 27
10. Bytovia Bytów 26
11. GKS Tychy 26
12. Odra Opole 23
13. Warta Poznań 23
14. Chrobry Głogów 23
15. Wigry Suwałki 22
16. Stomil Olsztyn 22
17. GKS Katowice 18
18. Garbarnia Kraków 16
rozwińpokaż szczegóły

Galeria zdjęć

Bruk-Bet Termalica Nieciecza - GKS Tychy
sobota, 1 grudnia 2018


GKS Tychy TV

13. kolejka Fortuna 1 Liga: Skrót meczu GKS Tychy - Sandecja Nowy Sącz 0:1


Partnerzy

SPONSORZY & PARTNERZY


Zgłoś błąd

Widzisz błąd na naszych stronach?
Napisz do nas!
created by:input.com.pl
Copyright © 2003-2018 Tyski Sport S.A. · Polityka plików cookies