position: absolute; right: 25px; top: 48pxposition: absolute; right: 05px; top: 28px

Terminarz

Piłka nożna › Rezerwy › Terminarz

Haiz IV liga, grupa 2 » sezon 2019/2020



kolejka 1

Podbeskidzie II Bielsko-Biała - GKS II Tychy 2019-08-10, 11:00 1:4
Odra Wodzisław Śląski - LKS Czaniec 2019-08-10, 17:00 3:3
Drzewiarz Jasienica - LKS Goczałkowice Zdrój 2019-08-10, 17:00 0:0
Wilki Wilcza - MRKS Czechowice-Dziedzice 2019-08-10, 17:00 0:1
Spójnia Landek - KS Decor Bełk 2019-08-10, 17:00 1:3
Beskid Skoczów - Kuźnia Ustroń 2019-08-10, 17:00 2:3
Polonia Łaziska Górne - Odra Centrum Wodzisław Śląski 2019-08-10, 17:00 4:1
GKS Radziechowy-Wieprz - LKS Unia Książenice 2019-08-10, 17:00 2:3

kolejka 2

GKS II Tychy - LKS Unia Książenice 2019-08-17, 11:00 1:1
LKS Goczałkowice Zdrój - Wilki Wilcza 2019-08-17, 11:00 5:1
Podbeskidzie II Bielsko-Biała - Odra Wodzisław Śląski 2019-08-17, 11:00 2:1
Odra Centrum Wodzisław Śląski - GKS Radziechowy-Wieprz 2019-08-17, 17:00 0:1
Kuźnia Ustroń - Polonia Łaziska Górne 2019-08-17, 17:00 5:1
KS Decor Bełk - Beskid Skoczów 2019-08-17, 17:00 3:1
MRKS Czechowice-Dziedzice - Spójnia Landek 2019-08-17, 17:00 1:3
LKS Czaniec - Drzewiarz Jasienica 2019-08-17, 17:00 1:0

kolejka 3

Odra Wodzisław Śląski - GKS II Tychy 2019-08-24, 17:00
Drzewiarz Jasienica - Podbeskidzie II Bielsko-Biała 2019-08-24, 17:00
Wilki Wilcza - LKS Czaniec 2019-08-24, 17:00
Spójnia Landek - LKS Goczałkowice Zdrój 2019-08-24, 17:00
MRKS Czechowice-Dziedzice - Beskid Skoczów 2019-08-24, 17:00
Polonia Łaziska Górne - KS Decor Bełk 2019-08-24, 17:00
GKS Radziechowy-Wieprz - Kuźnia Ustroń 2019-08-24, 17:00
LKS Unia Książenice - Odra Centrum Wodzisław Śląski 2019-08-24, 17:00

kolejka 4

GKS II Tychy - Odra Centrum Wodzisław Śląski 2019-08-31, 11:00
Kuźnia Ustroń - LKS Unia Książenice 2019-08-31, 17:00
KS Decor Bełk - GKS Radziechowy-Wieprz 2019-08-31, 17:00
MRKS Czechowice-Dziedzice - Polonia Łaziska Górne 2019-08-31, 17:00
LKS Goczałkowice Zdrój - Beskid Skoczów 2019-08-31, 17:00
LKS Czaniec - Spójnia Landek 2019-08-31, 17:00
Podbeskidzie II Bielsko-Biała - Wilki Wilcza 2019-08-31, 17:00
Odra Wodzisław Śląski - Drzewiarz Jasienica 2019-08-31, 17:00

kolejka 5

Drzewiarz Jasienica - GKS II Tychy 2019-09-07, 17:00
Wilki Wilcza - Odra Wodzisław Śląski 2019-09-07, 17:00
Spójnia Landek - Podbeskidzie II Bielsko-Biała 2019-09-07, 17:00
Beskid Skoczów - LKS Czaniec 2019-09-07, 17:00
Polonia Łaziska Górne - LKS Goczałkowice Zdrój 2019-09-07, 17:00
GKS Radziechowy-Wieprz - MRKS Czechowice-Dziedzice 2019-09-07, 17:00
LKS Unia Książenice - KS Decor Bełk 2019-09-07, 17:00
Odra Centrum Wodzisław Śląski - Kuźnia Ustroń 2019-09-07, 17:00

kolejka 6

KS Decor Bełk - Odra Centrum Wodzisław Śląski 2019-09-14, 16:00
MRKS Czechowice-Dziedzice - LKS Unia Książenice 2019-09-14, 16:00
LKS Goczałkowice Zdrój - GKS Radziechowy-Wieprz 2019-09-14, 16:00
LKS Czaniec - Polonia Łaziska Górne 2019-09-14, 16:00
Podbeskidzie II Bielsko-Biała - Beskid Skoczów 2019-09-14, 16:00
Odra Wodzisław Śląski - Spójnia Landek 2019-09-14, 16:00
Drzewiarz Jasienica - Wilki Wilcza 2019-09-14, 16:00
GKS II Tychy - Kuźnia Ustroń 2019-09-15, 11:00

kolejka 7

Wilki Wilcza - GKS II Tychy 2019-09-21, 16:00
Spójnia Landek - Drzewiarz Jasienica 2019-09-21, 16:00
Beskid Skoczów - Odra Wodzisław Śląski 2019-09-21, 16:00
Polonia Łaziska Górne - Podbeskidzie II Bielsko-Biała 2019-09-21, 16:00
GKS Radziechowy-Wieprz - LKS Czaniec 2019-09-21, 16:00
LKS Unia Książenice - LKS Goczałkowice Zdrój 2019-09-21, 16:00
Odra Centrum Wodzisław Śląski - MRKS Czechowice-Dziedzice 2019-09-21, 16:00
Kuźnia Ustroń - KS Decor Bełk 2019-09-21, 16:00

kolejka 8

MRKS Czechowice-Dziedzice - Kuźnia Ustroń 2019-09-28, 16:00
LKS Goczałkowice Zdrój - Odra Centrum Wodzisław Śląski 2019-09-28, 16:00
LKS Czaniec - LKS Unia Książenice 2019-09-28, 16:00
Podbeskidzie II Bielsko-Biała - GKS Radziechowy-Wieprz 2019-09-28, 16:00
Odra Wodzisław Śląski - Polonia Łaziska Górne 2019-09-28, 16:00
Drzewiarz Jasienica - Beskid Skoczów 2019-09-28, 16:00
Wilki Wilcza - Spójnia Landek 2019-09-28, 16:00
GKS II Tychy - KS Decor Bełk 2019-09-29, 11:00

kolejka 9

GKS Radziechowy-Wieprz - Odra Wodzisław Śląski 2019-10-05, 15:00
Spójnia Landek - GKS II Tychy 2019-10-05, 15:00
Beskid Skoczów - Wilki Wilcza 2019-10-05, 15:00
Polonia Łaziska Górne - Drzewiarz Jasienica 2019-10-05, 15:00
LKS Unia Książenice - Podbeskidzie II Bielsko-Biała 2019-10-05, 15:00
Odra Centrum Wodzisław Śląski - LKS Czaniec 2019-10-05, 15:00
Kuźnia Ustroń - LKS Goczałkowice Zdrój 2019-10-05, 15:00
KS Decor Bełk - MRKS Czechowice-Dziedzice 2019-10-05, 15:00

kolejka 10

LKS Goczałkowice Zdrój - KS Decor Bełk 2019-10-12, 15:00
LKS Czaniec - Kuźnia Ustroń 2019-10-12, 15:00
Podbeskidzie II Bielsko-Biała - Odra Centrum Wodzisław Śląski 2019-10-12, 15:00
Odra Wodzisław Śląski - LKS Unia Książenice 2019-10-12, 15:00
Drzewiarz Jasienica - GKS Radziechowy-Wieprz 2019-10-12, 15:00
Wilki Wilcza - Polonia Łaziska Górne 2019-10-12, 15:00
Spójnia Landek - Beskid Skoczów 2019-10-12, 15:00
GKS II Tychy - MRKS Czechowice-Dziedzice 2019-10-13, 11:00

kolejka 11

Beskid Skoczów - GKS II Tychy 2019-10-19, 15:00
Polonia Łaziska Górne - Spójnia Landek 2019-10-19, 15:00
GKS Radziechowy-Wieprz - Wilki Wilcza 2019-10-19, 15:00
LKS Unia Książenice - Drzewiarz Jasienica 2019-10-19, 15:00
Odra Centrum Wodzisław Śląski - Odra Wodzisław Śląski 2019-10-19, 15:00
Kuźnia Ustroń - Podbeskidzie II Bielsko-Biała 2019-10-19, 15:00
KS Decor Bełk - LKS Czaniec 2019-10-19, 15:00
MRKS Czechowice-Dziedzice - LKS Goczałkowice Zdrój 2019-10-19, 15:00

kolejka 12

LKS Czaniec - MRKS Czechowice-Dziedzice 2019-10-26, 14:00
Podbeskidzie II Bielsko-Biała - KS Decor Bełk 2019-10-26, 14:00
Odra Wodzisław Śląski - Kuźnia Ustroń 2019-10-26, 14:00
Drzewiarz Jasienica - Odra Centrum Wodzisław Śląski 2019-10-26, 14:00
Wilki Wilcza - LKS Unia Książenice 2019-10-26, 14:00
Spójnia Landek - GKS Radziechowy-Wieprz 2019-10-26, 14:00
Beskid Skoczów - Polonia Łaziska Górne 2019-10-26, 14:00
GKS II Tychy - LKS Goczałkowice Zdrój 2019-10-27, 11:00

kolejka 13

Polonia Łaziska Górne - GKS II Tychy 2019-11-02, 14:00
GKS Radziechowy-Wieprz - Beskid Skoczów 2019-11-02, 14:00
LKS Unia Książenice - Spójnia Landek 2019-11-02, 14:00
Odra Centrum Wodzisław Śląski - Wilki Wilcza 2019-11-02, 14:00
Kuźnia Ustroń - Drzewiarz Jasienica 2019-11-02, 14:00
KS Decor Bełk - Odra Wodzisław Śląski 2019-11-02, 14:00
MRKS Czechowice-Dziedzice - Podbeskidzie II Bielsko-Biała 2019-11-02, 14:00
LKS Goczałkowice Zdrój - LKS Czaniec 2019-11-02, 14:00

kolejka 14

Podbeskidzie II Bielsko-Biała - LKS Goczałkowice Zdrój 2019-11-09, 14:00
Odra Wodzisław Śląski - MRKS Czechowice-Dziedzice 2019-11-09, 14:00
Drzewiarz Jasienica - KS Decor Bełk 2019-11-09, 14:00
Wilki Wilcza - Kuźnia Ustroń 2019-11-09, 14:00
Spójnia Landek - Odra Centrum Wodzisław Śląski 2019-11-09, 14:00
Beskid Skoczów - LKS Unia Książenice 2019-11-09, 14:00
Polonia Łaziska Górne - GKS Radziechowy-Wieprz 2019-11-09, 14:00
GKS II Tychy - LKS Czaniec 2019-11-10, 11:00

kolejka 15

GKS Radziechowy-Wieprz - GKS II Tychy 2019-11-16, 13:30
LKS Unia Książenice - Polonia Łaziska Górne 2019-11-16, 13:30
Odra Centrum Wodzisław Śląski - Beskid Skoczów 2019-11-16, 13:30
Kuźnia Ustroń - Spójnia Landek 2019-11-16, 13:30
KS Decor Bełk - Wilki Wilcza 2019-11-16, 13:30
MRKS Czechowice-Dziedzice - Drzewiarz Jasienica 2019-11-16, 13:30
LKS Goczałkowice Zdrój - Odra Wodzisław Śląski 2019-11-16, 13:30
LKS Czaniec - Podbeskidzie II Bielsko-Biała 2019-11-16, 13:30

Puchar Polski » sezon 2019/2020



kolejka 1

GKS II Tychy - GTS Bojszowy 2019-08-04, 17:00 4:1

Sparingi » sezon 2019/2020



RKS Grodziec - GKS II Tychy 2019-07-13, 17:00 1:3
Spójnia Landek - GKS II Tychy 2019-07-20, 12:00 1:2
Sarmacja Będzin - GKS II Tychy 2019-07-24, 18:00 1:1
GKS II Tychy - AKS Wyzwolenie Chorzów 2019-07-27, 10:45 6:0

Wyszukiwarka



Tabela ligowa

1. Bruk-Bet Termalica Nieciecza 9
2. Warta Poznań 9
3. Podbeskidzie Bielsko-Biała 7
4. Miedź Legnica 7
5. Chojniczanka Chojnice 7
6. PGE GKS Bełchatów 7
7. Puszcza Niepołomice 7
8. Stal Mielec 7
9. Radomiak Radom 6
10. Sandecja Nowy Sącz 6
11. Stomil Olsztyn 6
12. Olimpia Grudziądz 6
13. GKS 1962 Jastrzębie 5
14. Wigry Suwałki 5
15. Zagłębie Sosnowiec 4
16. GKS Tychy 3
17. Odra Opole 1
18. Chrobry Głogów 0
rozwińpokaż szczegóły

Galeria zdjęć

GKS Tychy - Odra Opole
sobota, 10 sierpnia 2019


GKS Tychy TV

Sparing: Korona Kielce - GKS Tychy 2:1


Partnerzy

SPONSORZY & PARTNERZY


Zgłoś błąd

Widzisz błąd na naszych stronach?
Napisz do nas!
created by:input.com.pl
Copyright © 2003-2019 Tyski Sport S.A. · Polityka plików cookies