position: absolute; right: 25px; top: 48pxposition: absolute; right: 05px; top: 28px

Terminarz

Piłka nożna › Rezerwy › Terminarz

Haiz IV liga, grupa 2 » sezon 2017/2018



kolejka 1

LKS Czaniec - Kuźnia Ustroń 2017-08-12 1:0
Spójnia Landek - Podbeskidzie II Bielsko-Biała 2017-08-12 3:1
KP Beskid Skoczów - Drzewiarz Jasienica 2017-08-12 2:3
Bytomski Sport - Odra Centrum Wodzisław Śląski 2017-08-12 0:1
Wilki Wilcza - Unia Racibórz 2017-08-12 2:1
GKS Radziechowy-Wieprz - MKS Lędziny 2017-08-12 2:0
LKS Goczałkowice Zdrój - GKS II Tychy 2017-08-12, 17:00 3:3
Dąb Gaszowice - KS Decor Bełk 2017-08-13 2:2

kolejka 2

Unia Racibórz - GKS Radziechowy-Wieprz 2017-08-19 3:2
Drzewiarz Jasienica - LKS Goczałkowice Zdrój 2017-08-19 1:2
LKS Czaniec - Spójnia Landek 2017-08-19 2:0
MKS Lędziny - Kuźnia Ustroń 2017-08-19 1:4
KP Beskid Skoczów - KS Decor Bełk 2017-08-19 3:1
Dąb Gaszowice - Podbeskidzie II Bielsko-Biała 2017-08-19 2:2
GKS II Tychy - Bytomski Sport 2017-08-19, 11:00 1:2
Odra Centrum Wodzisław Śląski - Wilki Wilcza 2017-08-20 0:1

kolejka 3

Spójnia Landek - Kuźnia Ustroń 2017-08-26 1:0
Dąb Gaszowice - LKS Czaniec 2017-08-26 2:1
KP Beskid Skoczów - Podbeskidzie II Bielsko-Biała 2017-08-26 1:0
LKS Goczałkowice Zdrój - KS Decor Bełk 2017-08-26 1:4
Bytomski Sport - Drzewiarz Jasienica 2017-08-26 1:0
GKS Radziechowy-Wieprz - Odra Centrum Wodzisław Śląski 2017-08-26 1:2
MKS Lędziny - Unia Racibórz 2017-08-26 1:1
Wilki Wilcza - GKS II Tychy 2017-08-26, 17:00 6:2

kolejka 4

Drzewiarz Jasienica - Wilki Wilcza 2017-09-02 3:1
LKS Czaniec - KP Beskid Skoczów 2017-09-02 1:1
Spójnia Landek - Dąb Gaszowice 2017-09-02 2:4
Unia Racibórz - Kuźnia Ustroń 2017-09-02 2:2
GKS II Tychy - GKS Radziechowy-Wieprz 2017-09-02, 11:00 4:5
Odra Centrum Wodzisław Śląski - MKS Lędziny 2017-09-03 4:2
KS Decor Bełk - Bytomski Sport 2017-09-03 2:0
Podbeskidzie II Bielsko-Biała - LKS Goczałkowice Zdrój 2017-09-03 3:1

kolejka 5

Dąb Gaszowice - Kuźnia Ustroń 2017-09-09 1:1
KP Beskid Skoczów - Spójnia Landek 2017-09-09 0:5
LKS Goczałkowice Zdrój - LKS Czaniec 2017-09-09 0:1
Wilki Wilcza - KS Decor Bełk 2017-09-09 0:1
GKS Radziechowy-Wieprz - Drzewiarz Jasienica 2017-09-09 1:0
Unia Racibórz - Odra Centrum Wodzisław Śląski 2017-09-09 0:1
MKS Lędziny - GKS II Tychy 2017-09-09, 16:00 4:3
Bytomski Sport - Podbeskidzie II Bielsko-Biała 2017-09-10 3:0

kolejka 6

Drzewiarz Jasienica - MKS Lędziny 2017-09-16 3:2
KS Decor Bełk - GKS Radziechowy-Wieprz 2017-09-16 2:2
LKS Czaniec - Bytomski Sport 2017-09-16 1:1
Spójnia Landek - LKS Goczałkowice Zdrój 2017-09-16 0:0
Dąb Gaszowice - KP Beskid Skoczów 2017-09-16 3:1
GKS II Tychy - Unia Racibórz 2017-09-16, 11:00 4:2
Podbeskidzie II Bielsko-Biała - Wilki Wilcza 2017-09-17 1:2
Odra Centrum Wodzisław Śląski - Kuźnia Ustroń 2017-09-17 1:0

kolejka 8

Drzewiarz Jasienica - Odra Centrum Wodzisław Śląski 2017-09-30 1:0
KS Decor Bełk - Unia Racibórz 2017-09-30 5:1
LKS Czaniec - GKS Radziechowy-Wieprz 2017-09-30 0:4
Spójnia Landek - Wilki Wilcza 2017-09-30 4:2
KP Beskid Skoczów - LKS Goczałkowice Zdrój 2017-09-30 1:1
Kuźnia Ustroń - GKS II Tychy 2017-09-30, 15:00 4:3
Podbeskidzie II Bielsko-Biała - MKS Lędziny 2017-10-01 2:1
Dąb Gaszowice - Bytomski Sport 2017-11-25

kolejka 9

LKS Goczałkowice Zdrój - Kuźnia Ustroń 2017-10-07 2:1
Wilki Wilcza - Dąb Gaszowice 2017-10-07 2:1
GKS Radziechowy-Wieprz - Spójnia Landek 2017-10-07 5:1
MKS Lędziny - LKS Czaniec 2017-10-07 0:0
Unia Racibórz - Podbeskidzie II Bielsko-Biała 2017-10-07 2:3
Odra Centrum Wodzisław Śląski - KS Decor Bełk 2017-10-07 1:3
GKS II Tychy - Drzewiarz Jasienica 2017-10-07, 11:00 7:2
Bytomski Sport - KP Beskid Skoczów 2017-10-08 5:0

kolejka 10

Kuźnia Ustroń - Drzewiarz Jasienica 2017-10-14 4:1
LKS Czaniec - Unia Racibórz 2017-10-14 1:0
Spójnia Landek - MKS Lędziny 2017-10-14 5:0
Dąb Gaszowice - GKS Radziechowy-Wieprz 2017-10-14 0:0
KP Beskid Skoczów - Wilki Wilcza 2017-10-14 2:1
LKS Goczałkowice Zdrój - Bytomski Sport 2017-10-14 3:1
KS Decor Bełk - GKS II Tychy 2017-10-14, 13:00 2:5
Podbeskidzie II Bielsko-Biała - Odra Centrum Wodzisław Śląski 2017-10-15 1:2

kolejka 11

Wilki Wilcza - LKS Goczałkowice Zdrój 2017-10-21
GKS Radziechowy-Wieprz - KP Beskid Skoczów 2017-10-21
MKS Lędziny - Dąb Gaszowice 2017-10-21
Unia Racibórz - Spójnia Landek 2017-10-21
Odra Centrum Wodzisław Śląski - LKS Czaniec 2017-10-21
Drzewiarz Jasienica - KS Decor Bełk 2017-10-21
Bytomski Sport - Kuźnia Ustroń 2017-10-22
GKS II Tychy - Podbeskidzie II Bielsko-Biała 2017-10-22, 11:00

kolejka 12

LKS Czaniec - GKS II Tychy 2017-10-28, 11:00

kolejka 13

GKS II Tychy - Spójnia Landek 2017-11-05, 11:00

kolejka 14

Dąb Gaszowice - GKS II Tychy 2017-11-11, 13:00

kolejka 15

GKS II Tychy - KP Beskid Skoczów 2017-11-19, 11:00

kolejka 7

LKS Goczałkowice Zdrój - Dąb Gaszowice 2017-10-04 1:1
Bytomski Sport - Spójnia Landek 2017-10-04 2:0
GKS Radziechowy-Wieprz - Podbeskidzie II Bielsko-Biała 2017-10-04 0:4
Odra Centrum Wodzisław Śląski - GKS II Tychy 2017-11-25
KP Beskid Skoczów - Kuźnia Ustroń 2017-11-25
Wilki Wilcza - LKS Czaniec 2017-11-25
MKS Lędziny - KS Decor Bełk 2017-11-25
Unia Racibórz - Drzewiarz Jasienica 2017-11-25

Puchar Polski » sezon 2017/2018



LKS Goczałkowice Zdrój - GKS II Tychy 2017-08-05, 13:00 1:2
LKS Studzionka - GKS II Tychy 2017-09-06, 17:00 1:12
GKS II Tychy - Pniówek Pawłowice Śląskie 2017-09-26, 16:00 4:0

Sparingi » sezon 2017/2018



Polonia Łaziska Górne - GKS II Tychy 2017-07-22 2:4
Orzeł Mokre - GKS II Tychy 2017-07-25 0:2
Unia Turza Śląska - GKS II Tychy 2017-07-29 3:1
RKS Grodziec - GKS II Tychy 2017-08-02 2:0

Wyszukiwarka



Tabela ligowa

1. Chojniczanka Chojnice 26
2. Miedź Legnica 24
3. Odra Opole 23
4. Chrobry Głogów 22
5. Stal Mielec 18
6. Podbeskidzie Bielsko-Biała 18
7. GKS Katowice 18
8. Puszcza Niepołomice 18
9. Raków Częstochowa 18
10. Olimpia Grudziądz 18
11. Drutex-Bytovia 17
12. Pogoń Siedlce 16
13. Stomil Olsztyn 16
14. Górnik Łęczna 16
15. GKS Tychy 15
16. Wigry Suwałki 15
17. Zagłębie Sosnowiec 15
18. Ruch Chorzów 8
rozwińpokaż szczegóły

Galeria zdjęć

GKS Tychy - Puszcza Niepołomice
sobota, 14 października 2017


GKS Tychy TV

13. kolejka Nice 1 Liga: Skrót meczu GKS Tychy - Puszcza Niepołomice 1:1


Partnerzy

SPONSORZY & PARTNERZY


Zgłoś błąd

Widzisz błąd na naszych stronach?
Napisz do nas!
created by:input.com.pl
Copyright © 2003-2017 Tyski Sport S.A. · Polityka plików cookies