position: absolute; right: 25px; top: 48pxposition: absolute; right: 05px; top: 28px

Zapowiedzi

Piłka nożna › Aktualności › Zapowiedzi

GKS Tychy - Miedź Legnica

Tyski zespół w najbliższą sobotę rozegra ostatnie spotkanie ligowe w sezonie 2013/14. W tej kolejce rozstrzygnie się, który z czterech zespołów walczących o utrzymanie pożegna się z I ligą. W tym gronie są także piłkarze GKS Tychy, którzy zagrają z Miedzią Legnica. Początek tego meczu zaplanowano na godzinę 16:45.

Jak ważny będzie pojedynek z legnicką Miedzią wie każdy kibic GKS Tychy. Przed ostatnią serią gier podopieczni Jana Żurka plasują się tuż nad strefą spadkową z dorobkiem 38 punktów. Tyszanie mają tyle samo punktów, co piętnasty w tabeli Stomil, ale lepszy bilans bezpośrednich spotkań z olsztyńskim zespołem. Zawodnicy GKS z pewnością będą musieli spoglądać na rezultaty z innych stadionów, ale jak sami zapewniają priorytetem będzie zdobycie trzech punktów w starciu z Miedzią. Nikt nie dopuszcza do siebie innego scenariusza, niż zachowanie pierwszoligowego bytu i gry na tym poziomie w kolejnym sezonie.

Ostatnim przeciwnikiem tyszan w obecnych rozgrywkach będzie drużyna Miedzi, która utrzymanie na zapleczu T-Mobile Ekstraklasy zapewniła sobie dopiero w poprzedniej serii spotkań. Legniczanie zremisowali na swoim stadionie ze Stomilem 1:1, dzięki czemu plasują się na dziesiątym miejscu z 44 „oczkami” na koncie. Można powiedzieć, że zespół prowadzony przez Dariusza Żurawia w dwóch ostatnich kolejkach „rozdaje karty”, bowiem najpierw mierzył się z wspomnianym Stomilem, a w sobotę zagra w Jaworznie z GKS.

34. kolejka: GKS Tychy - Miedź Legnica - 7 czerwca 2014 roku, godz. 16:45 - RAZEM UTRZYMAMY GKS TYCHY W I LIDZE!WyszukiwarkaTabela ligowa

rozwińpokaż szczegóły

Galeria zdjęć

U19: Ruch Chorzów - GKS Tychy
sobota, 22 czerwca 2019


GKS Tychy TV

Marcin Biernat: Chcemy zakończyć sezon zwycięstwem


Partnerzy

SPONSORZY & PARTNERZY


Zgłoś błąd

Widzisz błąd na naszych stronach?
Napisz do nas!
created by:input.com.pl
Copyright © 2003-2019 Tyski Sport S.A. · Polityka plików cookies