S: Rekord Bielsko-Biała - GKS Tychy 1:2

W meczu kończącym obóz w Bielsku-Białej, piłkarze GKS Tychy pokonali miejscowy Rekord 2:1 (0:1). Bramki dla tyszan zdobywali Dawid Ogrocki i Adrian Chomiuk.

Mimo że "Trójkolorowi" do przerwy przegrywali różnicą jednego gola, to w drugiej odsłonie zdołali przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę. Do bramki trzecioligowca trafiali Dawid Ogrocki, który jeszcze jesienią reprezentował barwy drużyny z "Cygańskiego Lasu", a także Adrian Chomiuk.

Sparingiem z Rekordem tyski zespół zakończył pierwszy tej zimy obóz przygotowawczy. Niedzielę podopieczni Jana Żurka będą mieli wolną, a od poniedziałku rozpoczną kolejną fazę przygotowań na własnych obiektach.

Rekord Bielsko-Biała - GKS Tychy 1:2 (1:0)
1:0 -
Woźniak (36.)
1:1 - Ogrocki (55.)
1:2 - Chomiuk (74.)

GKS Tychy: I połowa: Igaz - Małkowski, Kopczyk, Masternak, Mączyński - Ruskovský, Gąsior, Zganiacz, Mąka (30. Bukowiec), Dzięgielewski - Dočekal. II połowa: Misztal - Chomiuk, Balul, Dančík, Mączyński - Grzybek, Žunić, Bukowiec, Szczęsny, Ogrocki - Dočekal. Grali również: Lesik, Szumilas, Biskup, Bojarski.