Aktualne wiadomości

2017 / 2016 / 2015 / 2014 / 2013 / 2012 / 2011 / 2010 / 2009 / 2008 / 2007 / 2006 / 2005 / 2004 / 2003

Zapraszamy na GKSTychyTV!
wtorek, 22 grudnia 2009 22:08Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia dla wszystkich kibiców i sympatyków GKS Tychy przygotowaliśmy absolutnie fantastyczny prezent - dzisiaj oficjalnie ruszamy z kanałem GKSTychyTV!
Babiarz zostaje w GKS Tychy
wtorek, 8 grudnia 2009 22:09Bartłomiej Babiarz, który przed startem sezonu 2009/10 został wypożyczony z Ruchu Chorzów, w rundzie wiosennej nadal będzie bronił barw GKS Tychy. 20-letni zawodnik został wypożyczony na rok, ale w przerwie zimowej bez żadnych przeszkód mógł wrócić
Morkis: Walka o awans w sezonie 2010/11
środa, 2 grudnia 2009 22:10Naszym celem jest budowa drużyny, która w sezonie 2010/11 będzie walczyła o awans do I ligi - zapowiada Grzegorz Morkis, wiceprezes GKS Tychy. - Proces przebudowy zespołu ciągle trwa, dlatego niewykluczone, że zimą dojdzie do kilku roszad w składzie
Mirosław Smyła ocenia rok pracy w GKS
środa, 11 listopada 2009 22:13Dokładnie rok temu, czyli 11 listopada 2008 roku Mirosław Smyła zastąpił Damiana Galeję na stanowisku szkoleniowca GKS Tychy. Jak ten rok pracy ocenia sam zainteresowany? - Dobrze zdawałem sobie sprawę, że czeka mnie ogrom pracy. Dzięki pracy w GKS j
Zawisza - GKS Tychy 3:0
środa, 11 listopada 2009 22:12Na koniec piłkarskich zmagań w 2009 roku GKS Tychy przegrał na wyjeździe z Zawiszą Bydgoszcz 0:3. Tym samym podopieczni Mirosława Smyły przerwę zimową spędzą na dziewiątym miejscu w ligowej tabeli. Losy spotkania rozstrzygnęły się na początku drugie
Żyła: Jest nadzieja, że zostanę w GKS
wtorek, 10 listopada 2009 22:13Muszę porozmawiać z ważnymi dla mnie osobami i wtedy podejmę decyzję - tak na temat ewentualnego powrotu zimą do Podbeskidzia Bielsko-Biała - mówi Mateusz Żyła. - Z Podbeskidziem wiąże mnie kontrakt do czerwca 2010 roku - dodaje 20-letni piłkarz. Dl
GKS Tychy - Jarota 0:1
sobota, 7 listopada 2009 22:14W ostatnim w tym roku spotkaniu na tyskim Stadionie Miejskim GKS Tychy nie dał dzisiaj rady Jarocie Jarocin. Jedyna bramka w całym meczu padła po strzale z rzutu karnego. Piłkarze Jaroty zdobyli gola w 24. minucie gry. Mariusz Masternak sfaulował w
GKS Tychy - Nielba 0:0
sobota, 31 października 2009 22:15W rozegranym dzisiaj meczu 17. kolejki ligowej GKS Tychy bezbramkowo zremisował z Nielbą Wągrowiec. Tym samym tyszanie nie doznali goryczy porażki już od dziewięciu spotkań. Najlepszej okazji na zdobycie zwycięskiej bramki nie wykorzystał Tomasz Kas
GKS Tychy - Zagłębie 1:0
sobota, 24 października 2009 22:16W szlagierze 16. kolejki ligowej GKS Tychy pokonał na własnym stadionie Zagłębie Sosnowiec 1:0 (1:0)! Bramkę na wagę zwycięstwa w 43. minucie gry po celnym uderzeniu z rzutu karnego zdobył Łukasz Kopczyk. Pierwsi dogodną okazję do zdobycia bramki st
GKS Tychy - Górnik 1:0
sobota, 17 października 2009 22:17Jarosław Zadylak i Krzysztof Bizacki, czyli dwaj najbardziej doświadczeni zawodnicy GKS Tychy poprowadzili swój zespół do zwycięstwa nad Górnikiem Polkowice. Dzięki wygranej tyszanie nawiązali ścisły kontakt z czołówką ligi. Początek meczu należał d
Olimpia - GKS Tychy 1:1
sobota, 10 października 2009 22:18W wyjazdowym spotkaniu 14. kolejki ligowej GKS Tychy zremisował z Olimpią Grudziądz 1:1 (1:1). Gola dla GKS zdobył Tomasz Kasprzyk, a autorem trafienia dla gospodarzy był Przemysław Sulej. Pierwsi groźniej zaatakowali piłkarze Olimpii. W 16. minucie
Podziękowania od klubu z Wysokiej
czwartek, 8 października 2009 22:19Miło nam poinformować, że do siedziby GKS Tychy wpłynęło podziękowanie od działaczy LZS Zryw Wysoka, których grupy młodzieżowe miały okazję gościć na Stadionie Miejskim w Tychach przy okazji meczu 1/16 finału Remes Pucharu Polski GKS Tychy - Jagiello
GKS Tychy - Bałtyk 1:0
sobota, 3 października 2009 22:20W rozegranym dzisiaj meczu 13. kolejki ligowej GKS Tychy wygrał na własnym boisku z Bałtykiem Gdynia 1:0 (1:0). Autorem gola na wagę zwycięstwa był Tomasz Kasprzyk. Jedyna bramka meczu padła w 20. minucie gry. Piłkę na własnej połowie przejął Mate
Ruch - GKS Tychy 1:1
sobota, 26 września 2009 22:21W wyjazdowym spotkaniu 12. kolejki ligowej GKS Tychy zremisował z Ruchem Radzionków 1:1 (0:1). Bramkę dla GKS zdobył Łukasz Kopczyk, a wyrównanie padło po celnym strzale Marcina Dziewulskiego z rzutu karnego. Tuż pod koniec pierwszej połowy sędzia n
PP: GKS Tychy - Jagiellonia 0:1
środa, 23 września 2009 22:22W spotkaniu 1/16 finału Remes Pucharu Polski GKS Tychy przegrał po dogrywce z Jagiellonią Białystok 0:1. Gola na wagę awansu do kolejnej rundy w ostatnich sekundach dogrywki zdobył Kamil Grosicki. Wielka szkoda, bo przez całe spotkanie podopieczni Mi
PP: Piłkarze GKS przed meczem z Jagiellonią
wtorek, 22 września 2009 22:23Niczego się nie boimy, jesteśmy przygotowani na ostrą walkę i zrobimy wszystko, aby w środę całe Tychy były z nas dumne - mówi przed meczem 1/16 finału Remes Pucharu Polski GKS Tychy - Jagiellonia Białystok Mateusz Żyła. - Recepta na zwycięstwo? Musi
GKS Tychy - Miedź 0:0
sobota, 19 września 2009 22:24W rozegranym dzisiaj spotkaniu 11. kolejki ligowej GKS Tychy bezbramkowo zremisował na własnym boisku z Miedzią Legnica. Sytuacji do zdobycia bramki przez obie drużyny było jak na lekarstwo. W tyskim obozie bramkarza Miedzi mogli zaskoczyć jedynie T
Poważne kontuzje Weseckiego i Wojsyka
czwartek, 17 września 2009 22:25Mimo upływającego czasu i zapowiadanych powrotów do gry kontuzje Łukasza Weseckiego oraz Roberta Wojsyka okazały się poważniejsze niż przypuszczano. - Straciliśmy ich na kilka najbliższych miesięcy. Nasi napastnicy będą zdolni do gry najprawdopodobni
Unia - GKS Tychy 2:4
środa, 16 września 2009 22:26W wyjazdowym spotkaniu 10. kolejki ligowej GKS Tychy pokonał Unię Janikowo 4:2 (2:2). Bramki dla GKS zdobyli Tomasz Kasprzyk dwie, Krzysztof Bizacki oraz Mirosław Wania. Natomiast dla drużyny z Janikowa trafiali Jacek Poznański i Paweł Mądrzejewski.
GKS Tychy - Tur 1:0
sobota, 12 września 2009 22:27W rozegranym dzisiaj meczu 9. kolejki ligowej GKS Tychy nie zachwycił, ale odniósł niezwykle ważne zwycięstwo 1:0 nad Turem Turek. Bramkę na wagę trzech punktów zdobył z rzutu karnego Mateusz Żyła, a goście musieli kończyć mecz w dziewiątkę. W pierw
Furczyk w formie. Będzie liderem?
czwartek, 10 września 2009 22:28Już w poprzednim sezonie Damian Furczyk miał być liderem GKS Tychy. Gdy wszystko zmierzało w dobrym kierunku, na przeszkodzie stanęła pechowo odniesiona kontuzja w ligowym meczu z Kotwicą Kołobrzeg. Wówczas po starciu z Krystianem Odrobińskim stracił
Odrobiński - serce i dusza zespołu
wtorek, 8 września 2009 22:31Przez prawie całą swoją dotychczasową przygodę z piłką nożną występował w środku pola. Wszystko zmieniło się jednak od pucharowego
Smyła: Konsekwencja drogą do sukcesu
piątek, 4 września 2009 14:56Determinacja, wytrwałość, koncentracja oraz godziny ciężkiej pracy na treningach - to tylko niektóre z wielu czynników, które pomagają w odniesieniu sukcesu. Wszystkiemu musi jednak przewodzić konsekwencja, której w ostatnich ligowych spotkaniach pi
GKS Tychy - Czarni 2:2
środa, 2 września 2009 15:01W spotkaniu 7. kolejki ligowej GKS Tychy zremisował na własnym boisku z Czarnymi Żagań 2:2 (1:0). Tyszanie prowadzili już 2:0, a zwycięstwo dali sobie wydrzeć w czwartej minucie doliczonego czasu gry... W 36. minucie gry podopieczni Mirosława Smyły
Jagiellonia pucharowym rywalem GKS
wtorek, 1 września 2009 15:02W wyniku losowania przeprowadzonego dzisiaj w siedzibie PZPN GKS Tychy poznał swojego kolejnego rywala w rozgrywkach Pucharu Polski. W meczu 1/16 finału tyszanie zmierzą się z Jagiellonią Białystok. Spotkanie z drużyną występującą w Ekstraklasie zos
Lechia - GKS Tychy 1:3
sobota, 29 sierpnia 2009 15:03W wyjazdowym spotkaniu 6. kolejki ligowej GKS Tychy pokonał Lechię Zielona Góra 3:1 (1:1). Bramki dla tyskiej drużyny zdobywali Damian Furczyk, Mariusz Masternak oraz Mateusz Żyła. GKS bardzo szybko, bo już w 5. minucie gry objął prowadzenie. Cudown
PP: GKS Tychy - Górnik 1:1, karne 3:2
środa, 26 sierpnia 2009 15:04GKS Tychy zagra w 1/16 finału Pucharu Polski! Tyszanie po raz kolejny lepiej egzekwowali rzuty karne, które decydowały o tym, który z zespołów awansuje do następnej rundy rozgrywek. W regulaminowym czasie gry gola dla GKS zdobył Mateusz Wróbel, a boh
Wojsyk i Sieniawski piłkarzami GKS Tychy
wtorek, 25 sierpnia 2009 15:05Robert Wojsyk z Polonii Bytom oraz Damian Sieniawski z Gwarka Zabrze zostali dzisiaj piłkarzami GKS Tychy. Młodzi zawodnicy zostali wypożyczeni na rok z możliwością zakończenia wypożyczenia po sześciu miesiącach. Jeśli uda się załatwić wszystkie form
Raków - GKS Tychy 0:0
sobota, 22 sierpnia 2009 15:10W meczu 5. kolejki ligowej GKS Tychy zremisował na wyjeździe z Rakowem Częstochowa 0:0. Podopieczni Mirosława Smyły znów kończyli mecz w osłabieniu - w 67. minucie drugą żółtą kartkę, a w konsekwencji czerwoną został ukarany Damian Furczyk. Pierwsza
GKS Tychy - Polonia 1:2
sobota, 15 sierpnia 2009 15:13W meczu 4. kolejki ligowej GKS Tychy przegrał dzisiaj na własnym stadionie z Polonią Słubice 1:2 (0:1). Gola dla tyskiej drużyny w 77. minucie gry zdobył Mateusz Wróbel. Tyszanie kończyli mecz w podwójnym osłabieniu - po dwie żółte kartki, a w konsek