2017 / 2016 / 2015 / 2014 / 2013 / 2012 / 2011 / 2010 / 2009 / 2008 / 2007 / 2006 / 2005 / 2004 / 2003

Kopczyk: Powoli czuć rywalizację
środa, 10 grudnia 2008 21:10- Jeszcze nigdy mi się nie zdarzyło, żebyśmy przygotowania do wiosennych rozgrywek zaczynali już w grudniu. Czeka nas dużo ćwiczeń sprawnościowych, gimnastyki, ale dzięki temu wiosną mają nas omijać niepotrzebne kontuzje i urazy - mówi Łukasz Kopczyk
Trener Smyła zaprasza na treningi
czwartek, 4 grudnia 2008 21:10Po dwóch grach kontrolnych i czwartkowym meczu sparingowym z Zagłębiem Sosnowiec trener Mirosław Smyła zakończył testowanie kandydatów do gry w GKS Tychy. Na wtorkowym treningu pierwszej drużyny GKS będziemy mogli zobaczyć cztery nowe twarze. Pierws
Grzegorz Wilczok asystentem trenera GKS Tychy
czwartek, 27 listopada 2008 21:12Mirosław Smyła ma już swojego asystenta. Podczas wczorajszej gry treningowej trenerowi GKS Tychy w pełnieniu obowiązków pomagał Grzegorz Wilczok, który był asystentem Smyły również w Orle Babienica/Psary.
Zwycięstwo przed zimą: GKS Tychy - MKS 1:0!
niedziela, 16 listopada 2008 21:13Udany debiut Mirosława Smyły w roli szkoleniowca GKS Tychy! W ostatnim meczu w tym roku tyszanie zostawili na boisku masę zdrowia i po ośmiu meczach wreszcie odnieśli upragnione zwycięstwo. Gola na wagę trzech punktów zdobył Mirosław Wania. Tyski pr
Smyła: Chcę się poswięcić GKS Tychy na maksa
środa, 12 listopada 2008 21:13Dzisiaj Mirosław Smyła został oficjalnie przedstawiony piłkarzom GKS Tychy, a kilka minut po godzinie 15 nowy trener wybiegł z zespołem na sztuczne boisko przy Stadionie Miejskim, gdzie odbył się pierwszy trening prowadzony przez 39-letniego trenera.
Mirosław Smyła nowym trenerem GKS Tychy!
wtorek, 11 listopada 2008 21:15Mirosław Smyła został nowym szkoleniowcem GKS Tychy. Nowy trener poprowadzi środowy trening, a w niedzielę pod jego wodzą tyszanie podejmą liderujący MKS Kluczbork.
Damian Galeja nie jest już trenerem GKS!
wtorek, 11 listopada 2008 21:14Damian Galeja i jego asystent Andrzej Urbańczyk nie są już trenerami GKS Tychy. Po ostatniej serii ośmiu meczów bez zwycięstwa i bezbramkowym remisie w spotkaniu z ostatnią w tabeli Victorią Koronowo zarząd GKS Tychy postanowił rozstać się z 32-letni
Bezbramkowy remis: Victoria - GKS Tychy 0:0
sobota, 8 listopada 2008 21:15Z wyjazdu do Koronowa piłkarze GKS przywieźli ze sobą zaledwie jeden punkt. Zaledwie, bo w meczu z ostatnią w tabeli Victorią wszyscy liczyliśmy na zwycięstwo. Tyszanom zabrakło jednak dzisiaj zimnej krwi w kilku sytuacjach podbramkowych, a na domiar
Porażka w ostatniej minucie: GKS - Nielba 1:2
poniedziałek, 27 października 2008 21:16W meczu 12. kolejki ligowej GKS Tychy uległ na własnym boisku Nielbie Wągrowiec 1:2 (0:0). Gola dla GKS zdobył Maciej Mańka. Goście strzelili zwycięską bramkę w doliczonym czasie gry...
Mańka powołany na konsultację kadry U-21!
poniedziałek, 20 października 2008 21:18Macieja Mańkę do Warszawy zaprosił selekcjoner reprezentacji do lat 21 Andrzej Zamilski. Konsultacja odbędzie się w dniach 27-29 października. Wychowanek MOSM Tychy jest drugim piłkarzem GKS, którym zainteresował się selekcjoner młodzieżówki. W ost
W Tychach bez bramek: GKS Tychy - Unia 0:0
sobota, 18 października 2008 21:19W meczu 16. kolejki ligowej GKS Tychy bezbramkowo zremisował na własnym stadionie z Unią Janikowo. Tym samym passa meczów tyszan bez zwycięstwa przedłużyła się już do sześciu. W pierwszej połowie oba zespoły miały po jednej dogodnej okazji do zdobyc
Tylko jeden punkt: Lechia - GKS Tychy 0:0
sobota, 11 października 2008 21:20W spotkaniu 15. kolejki, które zostało rozegrane w Zielonej Górze, GKS Tychy bezbramkowo zremisował z miejscową Lechią. Podopieczni Damiana Galei przez większą część spotkania byli zespołem lepszym. Tyszanie stworzyli sobie kilka dobrych sytuacji bra
Nie sprostali liderowi: GKS Tychy - Gawin 1:2
środa, 8 października 2008 21:30W rozegranym dzisiaj spotkaniu 14. kolejki ligowej piłkarze GKS Tychy nie sprostali liderowi i ulegli Gawinowi Królewska Wola 1:2 (1:1). Gola dla GKS zdobył Łukasz Wesecki.
Oświadczenie zarządu GKS Tychy
środa, 8 października 2008 21:23Zarząd GKS Tychy oświadcza, że pomimo ostatnich słabych wyników osiąganych przez drużynę, trener Damian Galeja może liczyć na pełne zaufanie i wsparcie ze strony zarządu. Przy okazji zarząd GKS Tychy informuje, że akceptuje i szanuje decyzję trenera
Na tarczy z Kołobrzegu: Kotwica - GKS Tychy 3:2
sobota, 4 października 2008 21:31Słaba dyspozycja Michała Kojdeckiego zadecydowały o tym, że tyszanie z czwartego wyjazdowego spotkania w tym sezonie wracają w minorowych nastrojach. Gole dla GKS zdobyli Maciej Mańka i Łukasz Kopczyk.
Matysek powołany na konsultację kadry U-21!
piątek, 3 października 2008 21:3120-letni pomocnik GKS Tychy otrzymał dzisiaj powołanie na konsultację szkoleniową kadry U-21! Tomasza Matyska do Warszawy zaprosił selekcjoner reprezentacji do lat 21 Andrzej Zamilski.
Punkt z Polic: Chemik - GKS Tychy 0:0
sobota, 20 września 2008 21:33W spotkaniu 11. kolejki ligowej rozgrywanym w odległych Policach GKS Tychy bezbramkowo zremisował z tamtejszym Chemikiem. Był to drugi remis GKS w tym sezonie.
Przełamali złą passę: GKS Tychy - Polonia 3:0
sobota, 13 września 2008 21:34Po 323 minutach strzeleckiej niemocy i trzech porażkach z rzędu piłkarze GKS Tychy wreszcie przełamali dzisiaj fatalną passę. Po dwóch golach Łukasza Weseckiego i trafieniu Tomasza Kasprzyka GKS pokonał Polonię Słubice 3:0 (1:0).
Trzecia porażka: Elana - GKS Tychy 2:0
sobota, 6 września 2008 21:35Strzelecka niemoc tyskich piłkarzy trwa. Co gorsza, piłkarze GKS tracą przy tym bramki i trzecie spotkanie z rzędu zakończyło się trzecią porażką. Elana Toruń po dwóch trafieniach Arkadiusza Czarneckiego pokonała GKS Tychy 2:0 (0:0). W pierwszej poł
Totalnie rozbici: GKS Tychy - Raków 0:4
środa, 3 września 2008 21:36Tak wysokiej porażki GKS na Stadionie Miejskim w Tychach nie pamiętają chyba nawet najstarsi kibice. Tyszanie byli jednak dzisiaj zespołem zdecydowanie słabszym i Raków w pełni zasłużył na tak okazałe zwycięstwo. GKS Tychy - Raków Częstochowa 0:4 (0:
Druga porażka: Jarota - GKS Tychy 2:0
niedziela, 31 sierpnia 2008 21:36W 7. kolejce ligowej GKS Tychy przegrał na wyjeździe z Jarotą Jarocin 0:2. Tyszanie stracili obie bramki w drugiej połowie spotkania - w 75 i 78 minucie gry.
Portowcy pokonani! GKS Tychy - Pogoń 2:1!
sobota, 23 sierpnia 2008 21:38Kolejna uznana piłkarska firma pokonana! Tym razem podopieczni Damiana Galei pokonali Pogoń Szczecin 2:1 (0:0). Bramki na wagę trzech punktów dla GKS Tychy strzelili w 48 minucie z rzutu karnego Marcin Ziaja oraz Łukasz Wesecki w 88 minucie gry.
Kasprzyk razy dwa: GKS Tychy - Miedź 3:0
sobota, 16 sierpnia 2008 21:38GKS Tychy bez najmniejszych problemów uporał się przed własną publicznością z Miedzią Legnica. Tyszanie wygrali 3:0, a najjaśniejszym punktami tyskiego zespolu byli dzisiaj Mirosław Wania i Tomasz Kasprzyk.
Braterska wygrana: Zawisza - GKS Tychy 0:2
niedziela, 10 sierpnia 2008 21:39Bardzo gościnny okazał się bydgoski Zawisza dla naszej drużyny. Podopieczni trenera Damiana Galei wywieźli z trudnego terenu trzy punkty dzięki trafieniom Krzysztofa Bizackiego (29.) i Macieja Mańki (74.).
Niewesołe miny: GKS Tychy - Czarni Żagań 1:1
środa, 6 sierpnia 2008 21:40W spotkaniu trzeciej kolejki GKS Tychy zremisował bramkowo z Czarnymi Żagań 1:1. Tyszanie prowadzenie objeli w 34 minucie za sprawą bramki Tomasza Kasprzyka. Do wyrównania w 74 minucie doprowadził Łukasz Sobczak. Po dzisiejszym spotkaniu podopieczni
Porażki smak: MKS Kluczbork - GKS Tychy 1:0
sobota, 2 sierpnia 2008 21:41W spotkaniu 2 kolejki zachodniej II ligi piłkarze GKS Tychy doznali pierwszej ligowej porażki od 11 sierpnia 2007 roku. Zespół trenera Damiana Galei musiał uznać wyższość MKS Kluczbork. Bramkę na wagę trzech punktów dla gospodarzy w 45 minucie spotka
Udana inauguracja! GKS Tychy - Victoria 1:0!
sobota, 26 lipca 2008 21:42W swoim inauguracyjnym spotkaniu II ligi GKS Tychy pokonał Victorię Koronowo 1:0! Jedyną bramkę dla tyskiego zespołu w 26 minucie zdobył Mirosław Wania. Na trybunach tyskiego stadionu zasiadło ponad 2 tysiące kibiców.
GKS Tychy z nowym zarządem i pierwotną nazwą
wtorek, 22 lipca 2008 21:56Po dzisiejszym walnym zebraniu sprawozdawczo-wyborczym GKS Tychy ma nowy zarząd. Klub powrócił także do pierwotnej nazwy i historycznego herbu.
Michał Słonina rezygnuje z gry w GKS Tychy
wtorek, 15 lipca 2008 21:58W minionym sezonie uważanym był przez wielu za najlepszego zawodnika drużyny, która wywalczyła upragniony awans do II ligi. Dla GKS Tychy zdobył 13 bramek, w tym trzy w decydujących meczach barażowych z Pniówkiem Pawłowice i Aluminium Konin. Dziś już
Marcin Suchański w GKS Tychy!
środa, 2 lipca 2008 22:17Transferowa niespodzianka ujawniona! 31- letni Marcin Suchański w GKS Tychy. Były zawodnik Polonii Bytom podpisał z tyskim klubem dwuletni kontrakt. - Jestem zadowolony, że trafiłem do GKS Tychy. Mimo, że jest to niższa liga niż ta w której do tej p