Aktualne wiadomości

2017 / 2016 / 2015 / 2014 / 2013 / 2012 / 2011 / 2010 / 2009 / 2008 / 2007 / 2006 / 2005 / 2004 / 2003

Krzysztof Bizacki wraca do Tychów!
poniedziałek, 24 grudnia 2007 16:29Krzysztof Bizacki wziął przykład z Jarosława Zadylaka i na koniec swojej piłkarskiej kariery wraca do klubu z rodzinnego miasta! Popularny "Bizak" na początku grudnia podpisał kontrakt z GKS Tychy, w którym będzie grał do końca czerwca 2010 roku. Ur
Damian Galeja z GKS do połowy 2010 roku!
sobota, 22 grudnia 2007 16:33Udana runda jesienna sezonu 2007/08 w wykonaniu piłkarzy GKS Tychy zaowocowała nowym kontraktem dla trenera Damiana Galei. Prezesi tyskiego klubu podpisali z 31-letnim trenerem umowę do końca czerwca 2010 roku. - Szybko doszliśmy do porozumienia, bo
Trzech nowych piłkarzy podpisało umowy z GKS!
sobota, 22 grudnia 2007 16:30W rundzie wiosennej sezonu 2007/08 w barwach GKS Tychy na pewno zobaczymy co najmniej trzech nowych piłkarzy, którzy w ciągu ostatnich kilkunastu dni podpisało kontrakty z tyskim klubem! Przerwa w piłkarskich rozgrywkach to czas odpoczynku dla piłka
Damian Galeja trenerem II klasy!
sobota, 8 grudnia 2007 16:34Nie mogło być inaczej! Po świetnej rundzie jesiennej, w której od GKS Tychy lepsza okazała się jedynie Wisła Kraków, trener Damian Galeja zdobył wczoraj dyplom trenera II klasy! Trener GKS przygotowywał pracę dyplomową na temat letniego okresu przyg
Urbańczyk prowadzi zajęcia w GKS, a Galeja w Wiśle
czwartek, 29 listopada 2007 16:35Trwający tydzień jest niezwykle pracowity dla trenerów GKS Tychy. Podczas gdy Damian Galeja przebywa na stażu w Wiśle Kraków, wszystkie obowiązki pierwszego trenera przejął jego asystent Andrzej Urbańczyk. Jak radzi sobie Andrzej Urbańczyk? - Wszyst
Damian Galeja w Wiśle Kraków!
piątek, 23 listopada 2007 16:36Słowa Macieja Skorży, trenera Wisły Kraków, który na pomeczowej konferencji po pucharowym meczu z GKS Tychy stwierdził, że bardzo chętnie w swoim sztabie szkoleniowym widziałby Damiana Galeję, potwierdziły się! Od przyszłego poniedziałku trener GKS T
GKS Tychy w grupie S-6
wtorek, 13 listopada 2007 16:37Kiedy wszyscy w Tychach emocjonowaliśmy się pojedynkiem z Wisłą Kraków w 1/8 finału Pucharu Polski, dzień wcześniej na Stadionie Śląskim w Chorzowie doszło do podpisania szczególnego listu intencyjnego. Dokładnie 30 października przedstawiciele sze
Niebywała nieskuteczność: GKS Tychy - Sparta 2:2
sobota, 3 listopada 2007 16:40Fatalna skuteczność i błędy w grze defensywnej GKS pozwoliły ostatniej w tabeli Sparcie Lubliniec wywieźć z Tychów jeden punkt. GKS Tychy - Sparta Lubliniec 2:2 (0:1). Goście objęli prowadzenie w 40 minucie po błędzie bramkarza Łukasza Broncla i dob
Wspaniałe trybuny i doping przy ul. Edukacji!
czwartek, 1 listopada 2007 16:41Gdzie zebrało się najwięcej kibiców podczas 1/8 finału Pucharu Polski? Nie w Chorzowie czy Krakowie, tylko na stadionie przy ul. Edukacji w Tychach! Nawet zsumując ilość widzów na dwóch stołecznych stadionach przy ul. Konwiktorskiej i Łazienkowskiej
PP: GKS Tychy - Wisła Kraków 1:3
środa, 31 października 2007 16:44Tyszanie dali z siebie wszystko, ale i to nie wystarczyło na pokonanie aktualnie najlepszej drużyny w Polsce. Piłkarze i kibice GKS nie mają się jednak czego wstydzić, bo ich drużyna była równorzędnym rywalem dla Wisły Kraków. GKS Tychy - Wisła Krakó
Damian Galeja i Maciej Skorża na konferencji
środa, 31 października 2007 16:43Kwadrans po zakończeniu meczu 1/8 finału Pucharu Polski GKS Tychy - Wisła Kraków odbyła się konferencja prasowa z udziałem trenerów obu drużyn. Maciej Skorża i Damian Galeja odpowiadali na pytania ponad 30 akredytowanych na to spotkanie dziennikarzy.
Piłkarze GKS powiedzieli po meczu z Wisłą
środa, 31 października 2007 16:42Co po wielkim spotkaniu z Wisłą Kraków mówili tyscy piłkarze? Podopieczni Damiana Galei podkreślali, że mieli okazję spotkać się z najlepszą drużyną w Polsce i w żadnym wypadku nie przynieśli wstydu. Wszyscy zwracali również uwagę na fantastyczną atm
Remis na ciężkim terenie: KS - GKS Tychy 0:0
sobota, 27 października 2007 16:45Z niezwykle ciężkiego terenu tyszanie nie zdołali wywieźć kompletu punktów. Spotkanie z KS Częstochowa zakończyło się bezbramkowym remisem, chociaż w ostatniej minucie meczu piłka wpadła do bramki rywala GKS. Gol nie został jednak uznany, bo na pozyc
Przerwana passa: GKS Tychy - Orzeł 2:2
sobota, 20 października 2007 16:46Zwycięska passa tyskich piłkarzy przerwana. Kibice zobaczyli jednak niezłe spotkanie, w którym omal nie doszło do sporej niespodzianki. Ostatecznie podopieczni Damiana Galei zdobyli bramkę w doliczonym czasie gry drugiej połowy i GKS zremisował z Orł
GKS - Wisła w PP: Sześć tysięcy kibiców na meczu
środa, 17 października 2007 16:47Wtorek był dobry dniem dla GKS Tychy. Stadion Miejski przy ul. Edukacji wizytowała policja, która wydała zgodę na organizację imprezy masowej. Tym samym spotkanie 1/8 finału Pucharu Polski z Wisłą Kraków będzie mogło obejrzeć aż sześć tysięcy kibiców
GKS w finale: Łąka - GKS Tychy 0:3
wtorek, 16 października 2007 16:48Dzisiaj tyszanie awansowali do finału Pucharu Polski na szczeblu podokręgu Tychy. W meczu półfinałowym podopieczni Damiana Galei pokonali na wyjeździe LKS Łąka 3:0 (2:0). W pierwszej połowie dwa gole dla GKS zdobył Łukasz Wesecki. Zarówno w 20, jak
Passa trwa: Victoria - GKS Tychy 0:2
sobota, 13 października 2007 16:49Tym razem gorsza od tyskich piłkarzy okazała się Victoria Częstochowa. Po naprawdę niezłym meczu podopieczni Damiana Galei wygrali 2:0 (0:0). W 54 minucie gola po podaniu Krystiana Odrobińskiego zdobył Marcin Kuzak, a w 72 minucie Odrobiński wykorzys
GKS w półfinale: Stal - GKS Tychy 0:2
wtorek, 9 października 2007 16:51Dzisiaj tyszanie awansowali do półfinału Pucharu Polski na szczeblu podokręgu Tychy. W spotkaniu ćwierćfinałowym GKS Tychy pokonał na wyjeździe występującą w klasie A Stal Chełm Śląski 2:0 (2:0). Gole dla tyskiej drużyny zdobyli Łukasz Wesecki w 22
GKS na piątke z minusem: GKS Tychy - Slavia 5:1
sobota, 6 października 2007 16:52Na piątke z minusem spisali się dzisiaj tyscy piłkarze, którzy już po sześciu minutach gry rozłożyli na łopatki rywala z Rudy Śląskiej. GKS Tychy pokonał Slavię 5:1 (4:1)! Tak kapitalnego początku meczu w wykonaniu GKS nie oglądaliśmy już dawno. Pra
Mecz na szczycie dla GKS! GKS Tychy - Górnik 2:0
sobota, 12 maja 2007 16:35W pojedynku lidera z wiceliderem GKS Tychy pokonał Górnika Wesoła 2:0 i umocnił się na pozycji lidera. Bramki dla GKS w drugiej połowie zdobywali Piotr Myszor z rzutu karnego i Łukasz Błasiak.
Ostre strzelanie: GKS Tychy - Sarmacja Będzin 7:0
wtorek, 8 maja 2007 16:36Tak wysokiej wygranej w spotkaniu 1/8 finału Pucharu Polski na szczeblu okręgu śląskiego chyba nikt się nie spodziewał. Po kapitalnej grze GKS Tychy rozbił Sarmacją Będzin aż 7:0 (4:0)! Cztery gole do przerwy zdobył Konrad Koźmiński. Najładniejsze b
Wygrana na ciężkim terenie: Źródło - GKS Tychy 1:3
sobota, 5 maja 2007 16:38W spotkaniu 22 kolejki GKS Tychy ograł dzisiaj na wyjeździe Źródło Kromołów 3:1 (1:0) i wobec porażki Ruchu Radzionków i remisu Górnika Wesoła znów został liderem ligi! Na krótkim i bardzo nierównym boisku od pierwszej minuty inicjatywę posiadali pi
Puchar dla GKS: GKS Tychy - Pniówek 1:0
wtorek, 1 maja 2007 16:38GKS Tychy zdobywcą Pucharu Polski na szczeblu podokręgu Tychy. W finale rozegranym na tyskim stadionie podopieczni Albina Wiry wygrali po dogrywce 1:0, a jedynego gola zdobył Damian Furczyk w 91 minucie gry. Finałowe spotkanie stało na słabym poziom
Zaskakująca przegrana: GKS Tychy - Milenium 0:1
sobota, 28 kwietnia 2007 16:40Szokującej porażki na własnym terenie doznali dzisiaj piłkarze GKS Tychy. Pierwszym zespołem, który pokonał drużynę prowadzoną przez trenera Albina Wirę na tyskim stadionie okazał się Milenium Wojkowice. Broniący się przed spadkiem beniaminek zdobył
Mamy lidera! GKS Tychy - KS 3:1
sobota, 21 kwietnia 2007 16:41Tego w Tychach chyba nikt się nie spodziewał. Już po trzech wiosennych kolejkach nasi piłkarze odrobili czteropunktową stratę do Ruchu Radzionków i po raz pierwszy w tym sezonie jesteśmy liderem! Dzisiaj GKS pokonał KS Częstochowa 3:1. Lepszego pocz
Kuzak dał finał: GKS - Czarni 4:0
sobota, 31 marca 2007 16:50Wiosenna inauguracja piłkarskich rozgrywek za nami. Na dobry początek w półfinale Pucharu Polski podokręgu Tychy nasz zespół pokonał Czarnych Piasek 4:0. Najjaśniejszą postacią meczu był Marcin Kuzak, który w drugiej połowie zaliczył hat-tricka. Pie
Frąckowiak odchodzi, Koźmiński przychodzi
wtorek, 6 lutego 2007 16:53Napastnik za napastnika: Dawid Frąckowiak przenosi się na półroczne wypożyczenie do Unii Bieruń Stary, a GKS Tychy wzmacnia Konrad Koźmiński (na zdjęciu), ostatnio piłkarz Górnika Wesoła - to ostatnie ruchy transferowe w tyskim klubie. 23-letni Frąc
Marcin Charęza pożegnał się z GKS
środa, 24 stycznia 2007 16:59Marcin Charęza nie będzie już reprezentował barw GKS Tychy. 23-latek, który w GKS występował przez ponad rok, wczoraj zrezygnował z gry w tyskim klubie. Decyzja "Termola" jest nieodwracalna. Zawodnik grający na pozycji napastnika podjął taką decyzję
Skiba w Lędzinach, Wolak w Górze
środa, 24 stycznia 2007 16:58Dwóch tyskich piłkarzy: Krzysztof Skiba i Adam Wolak rundę wiosenną spędzą w klubach z ligi okręgowej. Skiba będzie grał w MKS Lędziny, a Wolak będzie reprezentował barwy Nadwiślanu Góra. Skiba jesienią był podstawowym piłkarzem GKS. Zimą przybył mu
Łukasz Błasiak będzie strzelał dla GKS!
poniedziałek, 8 stycznia 2007 16:59Nie Piotr Nikodem, ale Łukasz Błasiak wespół z innymi tyskimi napastnikami wiosną będzie straszył bramkarzy rywali GKS Tychy! Mający za sobą występy w pierwszoligowej Szczakowiance Jaworzno 28-letni napastnik jest kolejnym poważnym wzmocnieniem tyski