position: absolute; right: 25px; top: 48pxposition: absolute; right: 05px; top: 28px

III Święta z Akademią

Piłka nożna › Aktualności › Wiadomości
poniedziałek, 15 grudnia 2014 12:17
autor: APN GKS Tychy
Fot. APN GKS Tychy

W imieniu Akademii Piłki Nożnej GKS Tychy oraz Szkółek Partnerskich serdecznie zapraszamy wszystkich zawodników i ich rodziców w dniu 20 grudnia (sobota) na godz. 13:30 do Hali Sportowej przy al. Piłsudskiego na III edycję świątecznego spotkania "ŚWIĘTA Z AKADEMIĄ".

W imprezie sportowo-kulturalnej wezmą udział wszyscy zawodnicy i zawodniczki wraz z trenerami oraz swoimi rodzinami. Na spotkaniu zostaną wręczone nagrody i wyróżnienia min.Oodkrycie Roku, Przyjaciel Roku oraz Wdzięczność Młodych Serc wręczane osobom i firmom, które miały znaczący wkład w rozwój piłki dziecięcej i młodzieżowej w Tychach w 2014 r.

Nie zabraknie atrakcji dla najmłodszych zawodników w postaci meczu gwiazd, czy wspólnych tańców na parkiecie. Zostaną złożone życzenia świąteczne i tradycyjne łamanie się opłatkiem. Na koniec wszyscy zawodnicy w liczbie blisko 500 ustawią się do wspólnego zdjęcia jak i zostaną obdarowani świątecznymi upominkami.

W imprezie będą brali udział zaproszeni goście min. władze miasta, zawodnicy GKS oraz zaprzyjaźnione firmy i instytucje.

UWAGI ORGANIZACYJNE !
Uprzejmie prosimy aby dzieci były ubrane w białe koszulki MASTER lub jeżeli ich nie posiadają w koszulki klubowe (spodnie dowolne) oraz posiadały zmienne obuwie, ponieważ jak co roku przewidujemy wykonanie wspólnego zdjęcia.

Wszyscy rodzice, dziadkowie oraz rodzeństwo zapraszamy do wspólnego przeżywania naszego świątecznego spotkania. Dla nich miejsce przewidujemy na balkonie – górnym poziomie widowni hali miejskiej.  Na dolnym poziomie rezerwujemy miejsca tylko i wyłącznie dla zawodników i trenerów Szkółek Partnerskich oraz Akademii.

Dzieci tyskich Szkółek Partnerskich oraz zawodnicy Akademii otrzymają w tym dniu upominek. Zawodnicy przebywać będą pod opieką trenerów oraz wyznaczonych do pomocy kierowników drużyn lub rodzica.
Podczas naszego święta czynna będzie szatnia (okrycia wierzchnie) dla rodziców oraz dzieci, którą będą obsługiwać zawodnicy Akademii.

W związku z dużą ilością naszych zawodników sięgającą blisko 600 osób nie jesteśmy w stanie podołać kosztom związanym z zakupieniem upominków, dlatego zwracamy się z prośbą do rodziców aby w dniu imprezy wrzucili zgodnie ze swoim przekonaniem, ustaloną przez siebie darowiznę do naszej klubowej skarbonki. Będzie ona wystawiona przy głównym wejściu do hali miejskiej. Jeżeli ktoś o tym zapomni w dniu imprezy może również przekazać darowiznę poprzez naszą stronę www.pomagamakademii.pl.

WyszukiwarkaTabela ligowa

1. Chojniczanka Chojnice 32
2. Miedź Legnica 30
3. Odra Opole 30
4. Raków Częstochowa 28
5. Chrobry Głogów 27
6. Zagłębie Sosnowiec 26
7. Puszcza Niepołomice 26
8. Stal Mielec 25
9. GKS Katowice 25
10. Drutex-Bytovia 23
11. Podbeskidzie Bielsko-Biała 23
12. Pogoń Siedlce 23
13. Wigry Suwałki 22
14. GKS Tychy 20
15. Stomil Olsztyn 19
16. Olimpia Grudziądz 18
17. Górnik Łęczna 17
18. Ruch Chorzów 14
rozwińpokaż szczegóły

Galeria zdjęć

GKS Tychy - Zagłębie Sosnowiec
niedziela, 12 listopada 2017


GKS Tychy TV

Raport przed meczem GKS Tychy - Wigry Suwałki


Partnerzy

SPONSORZY & PARTNERZY


Zgłoś błąd

Widzisz błąd na naszych stronach?
Napisz do nas!
created by:input.com.pl
Copyright © 2003-2017 Tyski Sport S.A. · Polityka plików cookies